Jak zhubnout rychle, trvale a pokud možno snadno? To je věčná otázka, na kterou hledá odpověď mnoho lidí. Některým se to podaří, ale nebývá to žádnými zázračnými preparáty, vždy je třeba silná vůle, cvičení a úprava jídelníčku. Právě kombinace pohybu a správného jídelníčku je klíčem k úspěchu a zdravému hubnutí. Příliš rychlé hubnutí nemusí být vždy to nejlepší, abychom si váhu následně i udrželi, je lepší kila shazovat pomaleji a už je nikdy nenabrat zpět. Pokud shodíme kilogramy překotně, bude to na úkor zdraví.

hubnutí

Hubnutí

S krabičkovou dietou hlad mít nebudete

Pokoušíte se zredukovat svou hmotnost, ale zatím se vám hubnutí nedaří? Je spoustu možností, co můžete vyzkoušet. Nebudeme se teď věnovat tomu, jak cvičit, to je zase jiné téma, ale povíme si pár tipů na hubnutí stravou. Velmi oblíbené jsou krabičkové diety. Pokud se vám nedaří vařit podle plánu a denně si připravovat jídla tak, aby splňovala potřebná kritéria a dodali jste tělu optimální počet kalorií i živin, můžete si nechat jídlo dovážet až domů, v kompletní podobě, od snídaně až po večeři. Krabičkové diety jsou velmi oblíbené, nabízejí chutné jídlo a minimální omezení v běžném životě. Nebudete si připadat, že nějakou dietu držíte. Můžete samozřejmě zvolit i domácí krabičkovou dietu, kdy si předem jídlo promyslíte, nakoupíte suroviny a přichystáte do krabiček. Pak se vám nestane, že byste v záchvatu hladu a z důvodu nedostatku času sáhli po nějaké kalorické bombě.

  Laserová rejuvenace ND:Yag

Správná redukční dieta

Co je podstatou redukčních diet? Pokud máte nadváhu, je třeba, abyste přijali mně kalorií denně, než spálíte. Je dobré jíst častěji, ale zařídit to tak, aby byla energie z potravin nižší, než jste byli zvyklí. Takový redukční jídelníček by měl být sestaven profesionály a sami se do něj raději nepouštějte, abyste nenadělali více škody, než užitku. Dozvíte se, jaké potraviny a kolik byste měli jíst, a je dobré si svůj jídelníček denně zapisovat, abyste měli přehled o tom, kde máte mezery.

meloun-335x180

Jak je to s tukožroutskou polévkou?

Myslíte si, že tukožroutská polévka na hubnutí je mýtus? Nemusí být. A nejde rozhodně o jídlo, které by špatně chutnalo nebo bylo něčím vyloženě zvláštní. Potřebovat budete rajčata, cibuli, papriky, bílé zelí a řapíkatý celer. Nic, co by se nedalo snadno sehnat nebo by bylo nějak „nechutné“. Samotná polévka vám štíhlou postavu nezajistí, ale pokud jí doplníte svůj zdravý jídelníček, pomůže vám zhubnout rychleji.

 

 

Related post

Zdraví

Jak zhubnout na trampolíně?

Články Zdraví

Blíží se léto a začíná každoroční oblíbené téma: hubnutí

zboží

Chcete zhubnout bez námahy? Je tu řešení!

Comment(0)