- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiWobenzym a léčba zánětu močového měchýře

Wobenzym a léčba zánětu močového měchýře

-

- Komerční sdělení -aktuality

Léto je krásné, okouzlující a především pohodlné. Člověk na sebe nemusí natahovat několik vrstev oblečení. Bohužel na to mnoho mladých slečen zapomíná a jejich outfit příliš podzimní není. Nízké bederní kalhoty, krátká trička, krátké svetříky a vyčuhující ledviny. Balerínky už dávno měly být vyměněny za teplejší obuv, ale bohužel tomu tak není. Proto se nelze divit, že mnohdy končí v ordinacích s problémem spojeným s bolestivým močením.

Zánět močového měchýře pomůže vyléčit Wobenzym

Ne vždy se musí jednat o tento případ. Nicméně časté přecházení tohoto problému vede k chronickým zánětům močového měchýře. Pak může daná osoba chodit oblékaná teple a nemoc se zpustí vždy, když dojde k určité nerovnováze. K rozvoji infekce nejčastěji dochází vzestupem zánětu prostřednictvím močové trubice do močového měchýře. Nezřídka bývá zdrojem zánětu neléčená vaginóza – infekce v pochvě. Mnohdy není ani možné odlišit podle příznaků, odkud infekce vychází. Příznaky akutního zánětu však nastupují rychle, mnohdy se rozvinou do několika hodin. Ať už máte zánět prvně nebo na něj často trpíte, je vhodné sáhnout po léku Wobenzym. Ten je doporučován i urology i gynekology.

Wobenzym na každý neduh

Důležitou roli při zahájení léčivých procesů hrají enzymy, biologické katalyzátory, kterých má každý člověk v těle několik tisíc druhů a každý má svou specifickou funkci. Obzvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má protizánětlivý účinek a zrychluje hojení. Přidáme-li enzymy i zvenčí v podobě enzymatické terapie, dojde takřka zázračně k omezení otoků, minimalizaci bolestí a svižnému hojení. Enzymatický lék Wobenzym je koktejlem unikátních směsí enzymů. Jejich účinnost je ověřena nejen rozsáhlým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií, ale i léčebnou praxí delší než 40 let. U přibližně 28 nemocných se zánětem močového měchýře, u kterých byla nemoc doprovázená navíc i zánětem ledvinové pánvičky, byla kombinovaná léčba antibiotikem s podáváním Wobenzymu. Ten ve všech případech zvyšoval účinnost antibiotik. Chcete-li tomuto nepříjemnému onemocnění předejít, lze  užívat také jako prevenci.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje