- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVeganské menu ve francouzském pekařství PAUL

Veganské menu ve francouzském pekařství PAUL

-

- Komerční sdělení -aktuality

Stále častěji se stává, že lidé ze svého jídelníčku vyřadí maso a stanou se vegetariány. Někteří ovšem touhu nejíst živočišné produkty dovedou až k tomu, že se stanou vegany. V pekařství PAUL na ně mysleli a vzniklo díky tomu nové veganské menu.

Stát se veganem ovšem není jen o tom vyřadit ze svého jídelníčku živočišné potraviny, jak si mnozí mohou myslet. Ti co se rozhodnou žít veganským životním stylem, by měli vědět to, že důležitým bodem je i to, nahradit právě živočišné potraviny jinými, které obsahují tyto důležité látky, které tělo bezesporu potřebuje.

Častým důvodem, proč lidé u veganství nevydrží je to, že se nedostatek bílkovin v jejich těle projeví a jejich stravovací návyky se stanou až zdraví nebezpečné. Je ale důležité si uvědomit, že při správném nastavení jídelníčku může být strava velmi pestrá a zdraví prospěšná.

Na internetu koluje mnoho receptů a tipů, jak si veganský jídelníček sestavit. Někdy ovšem chuť něco připravovat v kuchyni zkrátka není a proto každý vegan ocení, když si může dopřát jídlo někde, kde mu ho připraví někdo jiný.

Právě pekařství PAUL zařadilo do své nabídky salát a sendvič s pečenou zeleninou.
Čerstvá bageta obsahující grilovanou papriku, baby špenát, pesto, pečenou mrkev a kvalitní olivový olej skvěle spojuje kombinaci zeleniny a křupavé francouzské bagety.

Pokud jste spíše salátový typ a na pečivo zrovna nemáte chuť i na vás tu čeká zdravá pochoutka. Salát z černé čočky s cizrnou, grilovanou paprikou a baby špenátem, společně se zálivkou z olivového oleje, zázvoru a máty, si určitě získá vaše chuťové buňky.

Nutno dodat, že nejen vegan či vegetarián si na novém menu pochutná.
Tak si skočte do pekařství PAUL a dopřejte svému tělu odlehčenou zdravou stravu.

Více na www.paul-cz.com.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje