Stále častěji se stává, že lidé ze svého jídelníčku vyřadí maso a stanou se vegetariány. Někteří ovšem touhu nejíst živočišné produkty dovedou až k tomu, že se stanou vegany. V pekařství PAUL na ně mysleli a vzniklo díky tomu nové veganské menu.

Stát se veganem ovšem není jen o tom vyřadit ze svého jídelníčku živočišné potraviny, jak si mnozí mohou myslet. Ti co se rozhodnou žít veganským životním stylem, by měli vědět to, že důležitým bodem je i to, nahradit právě živočišné potraviny jinými, které obsahují tyto důležité látky, které tělo bezesporu potřebuje.

Častým důvodem, proč lidé u veganství nevydrží je to, že se nedostatek bílkovin v jejich těle projeví a jejich stravovací návyky se stanou až zdraví nebezpečné. Je ale důležité si uvědomit, že při správném nastavení jídelníčku může být strava velmi pestrá a zdraví prospěšná.

Na internetu koluje mnoho receptů a tipů, jak si veganský jídelníček sestavit. Někdy ovšem chuť něco připravovat v kuchyni zkrátka není a proto každý vegan ocení, když si může dopřát jídlo někde, kde mu ho připraví někdo jiný.

Právě pekařství PAUL zařadilo do své nabídky salát a sendvič s pečenou zeleninou.
Čerstvá bageta obsahující grilovanou papriku, baby špenát, pesto, pečenou mrkev a kvalitní olivový olej skvěle spojuje kombinaci zeleniny a křupavé francouzské bagety.

Pokud jste spíše salátový typ a na pečivo zrovna nemáte chuť i na vás tu čeká zdravá pochoutka. Salát z černé čočky s cizrnou, grilovanou paprikou a baby špenátem, společně se zálivkou z olivového oleje, zázvoru a máty, si určitě získá vaše chuťové buňky.

Nutno dodat, že nejen vegan či vegetarián si na novém menu pochutná.
Tak si skočte do pekařství PAUL a dopřejte svému tělu odlehčenou zdravou stravu.

Více na www.paul-cz.com.

  Oslava, na kterou se bude vzpomínat

Post by admin

Comment(0)