- Komerční sdělení -zeny
BydleníPražská správa nemovitostí představila projekt luxusního bydlení prostřednictvím Art...

Pražská správa nemovitostí představila projekt luxusního bydlení prostřednictvím Art & Brick

-

- Komerční sdělení -aktuality

Milovníci umění, investoři, ale i zájemci o luxusní bydlení v Praze-Dejvicích se sešli na Art&Brick, společenské akci, kterou uspořádala Pražská správa nemovitostí a galerie Art Salon S. V prostorách staršího činžovního domu, určeného ke kompletní rekonstrukci, se konala výstava obrazů mladých umělců spojená s prezentací moderního bydlení. 

Na jednom místě si mohli zájemci prohlédnout obrazy mladých umělců, ale i prostory, které za půldruhého roku Pražská správa nemovitostí přemění v luxusní byty. Jeden ukázkový byt v nejmodernějším stylu byl k vidění i na této akci a bude jej možné navštívit až do zahájení rekonstrukce začátkem letošního července

pražská správa nemovitostí2

 „Byty, které v tomto projektu připravujeme, vyžadují osobní prezentaci, ty nelze inzerovat na realitních serverech. Proto jsme připravili pro potenciální zájemce představení nového bydlení prostřednictvím vlastního prožitku,“ vysvětlil Marek Padevět, ředitel bytových projektů Pražské správy nemovitostí.

Nárožní bytový dům, který se po rekonstrukci přemění na Dejvice House, byl postaven roku 1932 stavitelem Sukem ve funkcionalistickém stylu. Objekt představuje nejvyspělejší období historie české moderní architektury. Jedná se o typický městský dům s dochovanými uměleckořemeslnými prvky ve společných prostorách. Objekt je součástí městské památkové zóny, vyniká zejména kvalitním architektonickým pojetím a vysokou kvalitou použitých materiálů.

Ze stejných principů, tedy důrazu na kvalitu, vznešenost, vzdušnost a pohodlí bude vycházet také rekonstrukce, která objekt čeká. V domě vznikne celkem 33 bytů různých velikostí od 1kk po 5kk a také dva ateliéry a obchody. Cena bytů se bude odvíjet od cen za použité materiály, v průměru se bude pohybovat od 80 000 do 120 000 korun za jeden čtvereční metr.

Rekonstrukce potrvá přibližně 18 měsíců, byty budou připraveny k nastěhování na konci roku 2016.

pražská správa nemovitostí

O PRAŽSKÉ SPRÁVĚ NEMOVITOSTÍ

Pražská správa nemovitostí, spol. s r. o. působí na realitním trhu již 24 let. Kromě Prahy má své zastoupení také v Pardubicích, Kladně, Hradci Králové nebo Odolene Vodě. Svým klientům nabízí velkou škálu nemovitostí k prodeji či pronájmu – od bytů v činžovních domech a vilách, přes nebytové prostory a výrobní haly až po kanceláře. Společnost má všechny nemovitosti ve svém přímém vlastnictví, a je tak schopna poskytnout klientům veškeré informace vztahující se k nabízené nemovitosti.   

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje