- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyJděte štěstí naproti – díky Lottolandu můžete vyhrát i...

Jděte štěstí naproti – díky Lottolandu můžete vyhrát i dvojnásobek

-

- Komerční sdělení -aktuality

Patříte mezi ty, co se ještě nedovážili vyplnit sázenku a čekat s napětím na to, zda právě jejich čísla vyhrají? Pokud ano, tak věřte, že se tím ochuzujete o notnou dávku zábavy a hlavně tedy o šanci, jak se stát výherkyní pohádkového jackpotu. Pokud vás sázení láká, potom byste určitě měla vaši pozornost zaměřit na Lottoland, díky němu je sázení super jednoduché a hlavně – můžete vyhrát i dvojnásobek výhry! Jak funguje a co vše je možné?

Lottoland a sázíte bezpečně a jednoduše 

Lottoland je společnost, která nabízí podávat sázky na výsledky hned několika mezinárodních loterií. Vše je možné uskutečnit na jejím oficiálním portálu www.lottoland.com/cs a fakt je, že díky němu nebylo sázení nikdy jednoduší. Stačí se totiž připojit, vybrat si z nabízených loterií a vsadit si. Štěstí můžete zkusit v loteriích EuroMillions, MegaMillions, Mega-Sena, PowerBall a dalších. Na webu jsou navíc k dispozici výše jackpotů či porovnání šancí na výhru. Díky tomu se můžete lépe rozhodnout, do které z loterií se zapojíte.

Mr_Lotto_EJ_logo

I záruka dvojnásobku výhry

Lottoland je zprostředkovatelem sázek a nabízí hned několik zajímavých bonusů. Protože se jedná o sázení online, i vy můžete vsadit i ve chvíli, kdy už je uzavřen prodej klasických sázenek. Sázet také můžete z pohodlí domova a dokonce i prostřednictvím telefonu. Není to ale vše. Lottoland provozuje speciální nástroj Dvojitý jackpot. Pokud ho při sázení využijete a vyhrajete hlavní výhru, společnost Lottoland vám vyplatí její dvojnásobek.

Z tohoto důvodu byla společnost Lottoland nařčena společností Sazka. Ta uvedla, že Lottoland nebude schopen takovou výhru vyplatit. Proti tomu se ale vyjádřil Petr Kalina, komunikační koordinátor Lottolandu pro Českou republiku a uvedl věc na pravou míru. „Výplata bude zajištěna prostřednictvím smluvního vztahu s pojišťovnou, která výplaty garantuje v plné výši. Musím konstatovat, že Lottoland za svoji existenci neměl jediný problém s výplatou výher, na rozdíl od jeho konkurence, která dokonce před 4 lety skončila v bankrotu a nebylo jasné, zda bude schopna vyplatit i výrazně nižší, milionové částky,“ uvedl Kalina.

Lottoland nabízí i různé slevy a promoakce, například sloupeček EuroJackpotu zdarma pro nové hráče.

Pokud chcete zkusit svoje štěstí a sázet s jistotou, vyzkoušejte Lottoland, stojí to za to!

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje