- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLaserový resurfacing vám vrátí mládí

Laserový resurfacing vám vrátí mládí

-

- Komerční sdělení -aktuality

S věkem pokožka produkuje stále méně elastinu a kolagenu. Právě to vede k tvorbě vrásek, ke ztrátě vláčnosti, pružnosti, zkrátka ke stárnutí.

Pokud cítíte, že ještě není váš čas, ale že stále chcete mít radost při pohledu do zrcadla, pak existují zajímavé moderní procedury omlazení, jako například laserový resurfacing.

Proč je resurfacing tak oblíbený?

Je opravdu účinný, bezpečný, rychlý a šetrný.

Laser má v podstatě dvojí účinek. Jednak šetrně odstraňuje odumřelou svrchní vrstvu pokožky, a co je důležitější, zahříváním stimuluje činnost enzymů a spouští množení fibroblastů. Tím obnovuje tvorbu elastinu a kolagenu, které můžeme bez váhání nazvat látkami mládí a krásy.

Jakmile pokožka produkuje větší množství těchto blahodárných látek, automaticky se zpevní, rozzáří, vrásky mizí a s nimi dokonce i nerovnosti, pigmentace či jizvičky od akné.

Jaká jsou omezení?

Nijak zásadní. Dva týdny před laserovým resurfacingem se musíte vzdát solária a opalování. Rekonvalescence pak obvykle netrvá déle než týden (v té době může být pokožka lehce podrážděná, s tvořícími se stroupkami, které se postupně olupují).

Pokud chcete svou tvář jen oživit a povzbudit, bude vám stačit jediné ošetření. Většinou je však optimální absolvovat jej několikrát. Někdy je vhodné doplnit proceduru o radiofrekvenci či jiné léčebné metody moderní medicíny. Frakční laser CO2, který je pro tyto procedury využíván, má certifikaci a vykazuje opravdové výsledky.

Raději konzultujte!

Zkušený odborník vám vždy nejlépe poradí. Bude vědět, co prospěje právě vám a může navrhnout i vhodnější řešení.

Doporučujeme laserový resurfacing konzultovat v estetické klinice Altos v Praze. V rámci zcela nezávazné konzultace si můžete popovídat s jejich zkušenými specialisty a pak teprve učinit informované rozhodnutí vedoucí ke krásné, zdravé a spokojené tváři.

Objednejte se nyní a rozhodněte se po konzultaci.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje