- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyZubní ordinace Kvalident se postará o váš chrup

Zubní ordinace Kvalident se postará o váš chrup

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ačkoliv je v České republice nedostatek kvalifikovaných zubních lékařů, stále se najdou zubní kliniky přijímající nové pacienty. V hlavním metropoli komplexní stomatologickou péči poskytuje zubní ordinace Kvalident, která sídlí v městské části Praha 2. Přivítá nové pacienty v jakémkoliv věku, přičemž s neobrací zády ani k dětem ani k seniorům.

Stomatologická klinika disponuje moderním vybavením a veškeré zákroky provádí v jedné ordinaci. Pestré portfolio služeb zahrnuje preventivní stomatologii, estetickou stomatologii, parodontologii, protetiku a zubní implantáty.

Novodobé technologické poznatky mají široké uplatnění v oblasti stomatologie, nicméně tamní pojišťovny podporují pouze starý seznam výkonů a materiálů. Amalgám či obturace kanálků pomocí jednoho čepu, což jsou pojišťovnou proplácené úkony, představují pouze krátkodobá řešení. K zajištění uspokojivých výsledků s dlouhodobou vyhlídkou je nezbytné používat jiné materiály a postupy, které už pojišťovnou hrazené nejsou.

Kdy je dentální klinika otevřená?

Profesionálové mají dveře do zubní ordinace otevřené kromě běžných pracovních dnů také v sobotu, přičemž v tento víkendový den můžete do ordinace zavítat mezi osmou až patnáctou hodinou. Otvírací dobou také o víkendu se stomatologická klinika Kvalident liší od konkurence.

Pakliže sháníte specialistu na zubní implantáty, bělení zubů či léčbu různých onemocnění chrupu, dentální ordinace v Praze 2 je ideální volbou. Uspokojí vás špičkovými službami, profesionálním přístupem a přijatelnými cenami.

Objednejte se u zubního lékaře co nejdříve. Včasné řešení problémů se zuby může předcházet implantátům a protézám. Stačí usednout do komfortního křesla a svěřit se do rukou specialistů s dlouholetými zkušenostmi. Bezbolestná ošetření budete podstupovat rádi nejen vy, ale také vaše ratolesti.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje