- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyZubní ordinace Kvalident se postará o váš chrup

Zubní ordinace Kvalident se postará o váš chrup

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ačkoliv je v České republice nedostatek kvalifikovaných zubních lékařů, stále se najdou zubní kliniky přijímající nové pacienty. V hlavním metropoli komplexní stomatologickou péči poskytuje zubní ordinace Kvalident, která sídlí v městské části Praha 2. Přivítá nové pacienty v jakémkoliv věku, přičemž s neobrací zády ani k dětem ani k seniorům.

Stomatologická klinika disponuje moderním vybavením a veškeré zákroky provádí v jedné ordinaci. Pestré portfolio služeb zahrnuje preventivní stomatologii, estetickou stomatologii, parodontologii, protetiku a zubní implantáty.

Novodobé technologické poznatky mají široké uplatnění v oblasti stomatologie, nicméně tamní pojišťovny podporují pouze starý seznam výkonů a materiálů. Amalgám či obturace kanálků pomocí jednoho čepu, což jsou pojišťovnou proplácené úkony, představují pouze krátkodobá řešení. K zajištění uspokojivých výsledků s dlouhodobou vyhlídkou je nezbytné používat jiné materiály a postupy, které už pojišťovnou hrazené nejsou.

Kdy je dentální klinika otevřená?

Profesionálové mají dveře do zubní ordinace otevřené kromě běžných pracovních dnů také v sobotu, přičemž v tento víkendový den můžete do ordinace zavítat mezi osmou až patnáctou hodinou. Otvírací dobou také o víkendu se stomatologická klinika Kvalident liší od konkurence.

Pakliže sháníte specialistu na zubní implantáty, bělení zubů či léčbu různých onemocnění chrupu, dentální ordinace v Praze 2 je ideální volbou. Uspokojí vás špičkovými službami, profesionálním přístupem a přijatelnými cenami.

Objednejte se u zubního lékaře co nejdříve. Včasné řešení problémů se zuby může předcházet implantátům a protézám. Stačí usednout do komfortního křesla a svěřit se do rukou specialistů s dlouholetými zkušenostmi. Bezbolestná ošetření budete podstupovat rádi nejen vy, ale také vaše ratolesti.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...
- Komerční sdělení -zpravy

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...

Už jste četli?

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje