- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiSháníte kočárek? Stokke Xplory vás dostane!

Sháníte kočárek? Stokke Xplory vás dostane!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud jste těhotná a plna nadšení očekáváte příchod vašeho miminka na svět, gratulujeme. Čeká vás krásné období plné lásky. Jako maminka určitě budete chtít pro vaše děťátko to nejlepší. Pokud jste i maminkou, která má ráda styl a trendy, náš tip vás o to více potěší. Značka kočárků Stokke nedávno uvedla na trh limitovanou edici kočárků Stokke Xplory True Black, je určitě o co stát!

Kočárek překvapuje výbavou i designem! 

Značka Stokke je tradičním výrobcem kočárků, který si získává popularitu především z toho důvodu, že vyrábí modely, které jsou nejen maximálně komfortní, ale současně i designově velmi atraktivní. Důkazem toho je právě kočárek Stokke Xplory True Black, který má hned několik velmi zajímavých prvků. První, čím kočárek zaujme, je jeho netradiční vzhled. Použita je kombinace jemného a současně matného potahu s lesklým podvozkem, což činí z kočárku osobitý kousek. Není to ale jen design, co činí kočárek Stokke Xplory True Black exkluzivním kouskem.

stokke-xplory-true-black

stokke_summer_promo_980x225

Výbava, která nabízí super komfort pro miminko i vás 

První velkou výhodou kočárku je diagonální konstrukce. Díky ní je možné kočárek například postavit i blízko ke stolu, takže nikomu nebude překážet a vy budete mít vaše dítě neustále na očích a přitom si budete moci vychutnat třeba kávičku s vaší kamarádkou. Má také výškově nastavitelné sedadlo, takže děti v něm mohou i sedět, není teda potřeba židle. Konstrukce kočárku umožňuje lehké ovládání, takže pohodlně můžete jezdit třeba i v úzkých uličkách, dobře ho dostanete třeba i do metra a ani jízda schodech není problém. Kočárek je vybaven odpružením a má velká a měkká zadní kolečka, takže se dítě cítí pohodlně. Důležitým prvkem je stabilní a pevný hliníkový podvozek v černé barvě. Součástí kočárku je také stylový White Stripe Style Kit, který obsahuje sluneční stříšku a zadní kryt sedačky kočárku v trendy bíločerné pruhované kombinaci. Vypadá prostě úchvatně. Kočárek je vybaven také nákupním košíkem, držákem na pití, má praktickou taštičku na pláštěnku a moskytiéru aj.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje