- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiŽeny z azylového domu oslavily Den matek v Amazonu...

Ženy z azylového domu oslavily Den matek v Amazonu společně se spisovatelkou Markétou Lukáškovou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Společnost Amazon pořádá od začátku tohoto roku sérii tematických prohlídek svého distribučního centra pro veřejnost. U příležitosti Dne matek, který je každoročně oslavován 12. května, pozval Amazon do svého centra, které se nachází v Dobrovízi nedaleko pražského letiště, ženy z azylových domů. V rámci prohlídky distribučního centra dostaly příležitost se osobně pobavit s talentovanou autorkou knih Markétou Lukáškovou.

Markéta Lukášková napsala  oblíbené knihy Panda v nesnázích a Losos v kaluži. Prošla si kancelářskou prací v agentuře, otestovala své fyzické síly jako fitness trenérka a překonala také vlastní psychické problémy. Formou přednášky a diskuze se se ženami z Domova sv. Vincenta de Paula, který se nachází v Dolním Podluží nedaleko německých hranic, podělila o tuto strastiplnou cestu, kterou musela absolvovat, než se dostala k psaní úspěšných knih. Odpovídala také na různorodé otázky, které souvisí s profesí spisovatele obecně. Návštěvnice distribučního centra byly knihami Markéty Lukáškové následně obdarovány.  

Na závěr akce se ženy z azylového domu vydaly společně se spisovatelkou Markétou Lukáškovou na klasickou prohlídku distribučního centra, v jejímž rámci měly možnost poznat, co se stane po kliknutí na tlačítko „objednat“ na stránkách www.amazon.com/de, jak vůbec funguje takové distribuční centrum a jakou cestu balík z Amazonu absolvuje, než se dostane k zákazníkovi domů.

V průběhu celé akce se o děti žen z azylového domu starali zaměstnanci distribučního centra. Děti dostaly interaktivní knihu Reného Nekudy s názvem Příběhostroj, se kterou společně se zaměstnanci pracovaly. René Nekuda se podobně jako Markéta Lukášková účastnil dřívějších tematických prohlídek distribučního centra společnosti Amazon.

„Mám radost, že se veřejné prohlídky distribučního centra líbí našim návštěvníkům, zvlášť ty tematické,“ dodává Miroslava Jozová, CEE PR manažer Amazonu.

Veřejné prohlídky realizuje Amazon v českém distribučním centru v Dobrovízi již pět let. Od té doby vidělo jedno z nejmodernějších logistických pracovišť přes 4000 lidí. Vzhledem k jejich velkému úspěchu nabízí letos více termínů, prohlídky rozšiřuje na dvě denně, pět dní v týdnu. Zájemci se mohou na prohlídku distribučního centra Amazonu v Dobrovízi přihlásit zdarma na www.amazon.de/prohlidky.

Mohlo by se vám líbit

Bezpečně do džungle velkoměsta i přírody 

Vracíte se v noci parkem domů a máte pocit, že za vámi někdo je. Nastoupíte do taxíku a řidič...

Jak doplnit v jídelníčku zdravé tuky

Dali jste si do nového roku předsevzetí, že budete jíst zdravěji? Doplňte do vyváženého a pestrého jídelníčku kromě potřebných...
- Komerční sdělení -zpravy

Velké porovnání cen potravin 2019-2022: Česko vs Španělsko

Během roku 2022 inflace překonala veškeré rekordy prakticky ve všech evropských státech. Ceny neustále letí vzhůru, výrazně podražila elektřina...

Už jste četli?

Bezpečně do džungle velkoměsta i přírody 

Vracíte se v noci parkem domů a máte pocit,...

Jak doplnit v jídelníčku zdravé tuky

Dali jste si do nového roku předsevzetí, že budete...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje