- Komerční sdělení -zeny
BydleníJak vybrat podlahu? Pomoci vám mohou výrobci

Jak vybrat podlahu? Pomoci vám mohou výrobci

-

- Komerční sdělení -aktuality

Podlaha je ústředním prvkem nejen celé místnosti, ale také domácnosti. Je to hlavně tím, že se na ni každý den díváme, chodíme po ní a také je to jeden z prvků, kterých si všimne návštěva. Podlaha tak musí být s ostatním interiérem v dokonalé harmonii. Proto vybírejte podle vlastností a designu. Výběr vám mohou usnadnit renomovaní výrobci? Kteří to jsou? Pokračujte ve čtení.

Tradiční, nadčasové i moderní

Stejně jako cokoliv jiného, i podlahové krytiny podléhají trendům a módě. Stejně tak existují nadčasové evergreeny, tradiční typy tak se i každý rok objeví něco nového, inovativního a trendy. Je obtížné si pak vybrat podlahu, která vás bude bavit i po několika letech. Ale inspirace není nikdy dost a tak se podívejte na aktuální trendy ve světě podlahových krytin.

3 základní otázky

Design podlahy je sice důležitý, ale ještě  trochu více důležité jsou vlastnosti. Protože potřebujete, aby byla podlahová krytina funkční. Proto si nejprve ujasněte, jaké vlastnosti má podlaha splňovat a na základě toho vybírejte materiál, dekory a vzory.

  1. Jaká musí být odolnost?
  2. Jaká musí být údržba a péče?
  3. Jaké vlastnosti se od podlahové krytiny očekávají?

Vlastnostmi se myslí například měkkost, hřejivost, zda je vhodná s podlahovým vytápěním, jaké jsou její akustické a izolační vlastnosti. Při výběru je také důležité se zaměřit na způsob pokládky.

Inspirace přijde v lednu

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, pak si počkejte na veletrh DOMOTEX, který bude od 14. do 17. ledna 2017 v Hannoveru, kde se vše bude točit kolem podlahových krytin a nejnovějších trendů na nadcházející sezónu.

Podle dostupných informací vše nasvědčuje tomu, že hlavním trendem budou ručně tkané koberce, parkety, dřevěné podlahy a laminát. Vše se ponese v duchu ekologie a přírody. Nenechte si ujít nejnovější trendy a oblíbené klasiky.

Vsaďte na českou klasiku

Výhodou vyhlášených a renomovaných výrobců je, že se můžete na jejich výrobky spolehnout. Přesně tohle platí o české společnosti Fatrafloor, kde každý podlaha je známkou kvality, garance a nadčasového designu.

Mezi vyhlášené patří vinylové podlahy FatraClick. Kolekce se věnují především autentickým dekorům dřevin z celého světa. Imitace je tak dokonalá, že je velmi obtížné odhalit, že se jedná o vinylové podlahy a nikoliv o přírodní dřevo.

Aktuální trendy od Gerflor

Francouzské PVC Gerflor jsou vždy sázkou na jistotu. Nejen co se týče kvality, inovativních řešení a odolnosti, ale také jdou vždy s dobou a svými dekory a vzory reagují na aktuální trendy.

A jelikož jedním z hlavních trendů je návrat k přírodě. V nových kolekcích od Gerflor najdete dokonalé imitace dřevin, které jsou ovšem odolnější, jednodušší na údržbu a také za přijatelnější ceny, než je tomu u přírodních dřevěných podlah.

V neposlední řadě Tarkett

Dalším z významných výrobců podlahových krytin je Tarkett. Tato firma se orientuje na výrobu vinylových podlah, které zapadají do skupiny PVC. Tarkett má ve své nabídce luxusní vinylové dílce, prémiový vinyl a také dřevěné podlahy, jakožto zástupce tradice a nadčasovosti.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Zena.cz

MetSo.cz

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje