- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPoznejte výhody plastových míčků

Poznejte výhody plastových míčků

-

- Komerční sdělení -aktuality

Najít poutavou, zdravotně nezávadnou, cenově dostupnou a zajímavou hračku pro děti není vůbec jednoduché. Plastové míčky jsou ale důkazem toho, že i takové hračky existují a že jsou dostupné naprosto každému.

ava-closeup-ball-pit2

Plastové míčky jsou menších rozměrů, disponují sedmi centimetrovým průměrem. Vyrobené jsou z polyethylenu, tedy ze spolehlivého a ze zdravotně nezávadného materiálu, který nevyvolává alergické reakce. Veškeré kousky jsou vyrobené v rámci Evropské unie, tudíž se rozhodně nemusíte obávat nějakého asijského dovozu. Čínské produkty mohou být pro vaše potomky dokonce nebezpečné, protože mohou obsahovat různé ftaláty, těžké kovy a další škodliviny, se kterými vaše děti rozhodně nesmí přijít jakkoliv do styku. Vsaďte tedy pouze na spolehlivé evropské výrobce, jejichž produkty splňují ty nejpřísnější nomy, které se týkají bezpečnosti.

Tyto hračky nachází své uplatnění nejenom v interiéru, ale také v exteriéru. Budou tvořit opravdu veselou součást dětských pokojíčků a hracích koutků, ale i venkovních pískovišť anebo malých domácích skákacích hradů. Jsou vhodné i do vody, a právě proto si s nimi mohou vaše děti hrát i v bazénu anebo si zpříjemnit každovečerní koupací chvilky.

Plastové míčky dokážou vašim dětem rozveselit jejich bezstarostný svět. Pestrobarevné variace dokážou totiž přilákat pozornost a rozveselit naprosto každého. Červené, žluté, modré, oranžové, fialové, růžové či zelené? Různých barviček je opravdu mnoho. Uvidíte, že vaše děti budou nadšené.

Ratolesti mají tendence hrát si s nějakou hračkou pouze chvíli, a poté ji natrvalo odložit. To se v tomto případě rozhodně nestane, protože plastové míčky se mohou využívat neustále jiným způsobem. Jednou si vaše dítko užije příjemnou koupel v obležení těchto plastových kuliček, jindy se jich zase nabaží při radovánkách ve svém pokoji.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje