- Komerční sdělení -zeny
BydleníNa pochmurné počasí vyzrajte stylovým interiérem!

Na pochmurné počasí vyzrajte stylovým interiérem!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Na řadu z nás pomalu, zato jistě začíná doléhat deprese z nadcházejících chladných měsíců. Naštěstí však existuje řešení v podobě pestrobarevné oázy klidu, kde si na vás ani ty největší a nejkrutější rozmary počasí nepřijdou. I lidem holdujícím zimním sportům po nějaké době přijde už zima dlouhá. Přineste si díky drobným trikům do svého domova teplo v podobě barev, tapet, nábytku, textilií a dekorací.

Základem jsou barvy

Zažité tvrzení, že interiér je nutné vymalovat pouze za účelem rekonstrukce, je přežitek. Vymalovat pokoj nebo klidně i celý byt můžete, kdykoli se vám zachce. Máte-li na to čas, chuť a prostředky, mohou stěny u vás doma každou sezónu vypadat jinak. Ovšem nepředstavujte si zbytečnou lopotu, zdlouhavé malování a stěhování nábytku. Interiér rozzáří i barevně odlišné okraje zdí či futer – což se dá hravě zvládnout za pár hodin. Místo barev lze použít i tapety či bordury. Barvy vybírejte teplé, které evokují pocit útulnosti, pohody a bezpečí.

Přehozy
Přehozy

Hřejivě působí také dřevo a další doplňky, jako jsou ubrusy, přehozy, polštářky a jiné textilie. Pokud vás v prodejně nic nezaujme a patříte k těm zručnějším, můžete si koupit peruánskou látku a něco si sami ušít. Zabavíte se při dlouhých zimních večerech a ještě přispějete vlastnoručně k zútulnění vašeho hnízdečka. Peruánské látky jsou velmi pevné a ušít se z nich dá, co vás jen napadne. Potahy na židle, polštářky na sedací soupravu, přehozy. Vneste do vašeho bytu krapet tepla a šmrncu z Latinské Ameriky. Pokud si na výrobu netroufáte sami, lze koupit úžasné hotové výrobky.

dekorace

Nepodceňujte kouzlo dekorací

Ať už je momentální počasí se svými všudypřítomnými bacily, mlhavými rány, deštěm či sněhem nepříjemný, jedno je potřeba uznat. A to, že sezónní barvy a dekorace mají něco do sebe. Jakmile to bude jen trochu možné, vydejte se na procházku a přineste si z venku přírodní dekorace. Ať už jsou to větvičky, šišky, klacíky. Vyhrát si samozřejmě můžete rovněž s jablky, svíčkami, skořicí atd. Dekorace jsou neodmyslitelnou součástí každého útulného interiéru. Určitě na ně nezapomínejte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

 

Předchozí článekWellness pobyty v ČR
Další článekJak a kde skladovat cukroví

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje