Koupání dětí patří ke každodenní rutině. Některé děti koupání mají rády, některé ho doslova milují. Jedno je ale jisté! Koupání nepředstavuje pouhou očistu těla, pro dítě znamená každodenní večerní koupel skvělé dobrodružství a zábavu.

mikro-00096568-vodni-bomba-zvi

Uděláme-li z večerního koupání pravidelný a opakující se rituál, po němž je na řadě postýlka a přání hezkých snů, zvykne si na to dítě natolik, že ani tomu největšímu nespavci nebude dělat problém usnout. Koupáním v pravidelnou dobu připravíme dítě na spánek, vana plná horké vody ho unaví a omamná vůně koupelové pěny příjemně naladí. To se pak bude usínat!

V nabídce na e-shopu 4kids.cz naleznete vše, co budete k večerní koupeli potřebovat, ať již máte malého či odrostlejšího potomka!

Zatímco my dospělí bereme vanu jako místo k naprostému relaxu, děti ji považují spíše jako hrací pole a prostor pro jejich fantazii, proto kromě nekonečné záplavy voňavých mýdlových bublinek potřebují i spoustu hraček vhodných do vody.

Širé moře nebo plovárna

Dětská představivost je obrovská a tak se vana může klidně proměnit v širé moře, kde je lepší mít po boku skvělého kamaráda, například gumovou kachničku, hrošíka, tučňáka nebo třeba rybku, nebo jinou vodní hračku.

  Jak zařídit studentský pokoj? Myslete na přání vašich dětí

Jako každé moře, i teplé vody vany křižují rybářské loďky, na kterých usilovně pracují rybáři, pozor si však musí dát na nebezpečné pirátské lodě, jež také zavítaly do těchto vod. Ještě štěstí, že rybářské loďky kormidluje zkušený kapitán, který dbá na to, aby jejich loďka v pořádku doplula do přístavu a nepotkal jí podobný osud jako slavný Titanic.

Vana může být při večerní koupeli v roli obrovského oceánu, jehož dno je třeba náležitě prozkoumat. Co kdyby tam byl náhodou nějaký poklad? Proto je vyslána moderní ponorka se zkušeným potápěčem.

Holčičky při koupeli podrobují očistě nejen sebe, ale také harém svých miminek jako opravdové maminky. V pravý čas dorazí také zástup panenek Barbie, které by si rády zaplavaly a možná se naučily i potápět. Proč ne? Musí přece vyzkoušet své nové plavky, které jim tak sluší. Plavčík je ovšem varoval před zrádnými spodními proudy, ale žádné strachy, vytažení vanového špuntu nehrozí!

Když si potápění užije dosyta i poslední panenka, poklad z hlubin moře je vytažen, v přístavu zakotví všechny loďky a na prstech se objeví první varhánky, je ten pravý čas z vody ven. To byl zase perný den! Teď už ale dobrou noc a sladké sny.

  Jak oživit sexuální život ve dlouhodobém vztahu?
Comment(0)

Leave a Comment