Spodní prádlo je pro ženu ideálním dárkem. Přiznejte si, že vás těší, jakou si dal partner námahu zjistit vaši přesnou velikost a že kvůli vám dokonce nakupoval, a ještě se mu i povedlo trefit se vám do vkusu. Jak ale muže přesvědčit, že spodní prádlo nejsou jen erotické kousky jako vytáhnuté z filmu pro dospělé?

Sexy spodní prádlo je fajn, ale…

Nejprve je nutno podotknout, že na sexy spodním prádle není nic špatného. Má to i své plusy – minimálně víte, že jste pro partnera ještě pořád objektem touhy a přemýšlí o vás i v jiných souvislostech než jen jako o někom, kdo mu uvaří večeři a uváže kravatu. Co ale když už máte plnou zásuvku kalhotek minimalistického střihu a podprsenek, ve kterých sotva dýcháte? Venku je zima jako v ruském filmu a vy si nejvíc ze všeho přejete kvalitní a teplé dámské spodní prádlo. Ovšem vypadá to tak, že pokud si ho nepořídíte sama, tak se ho asi nedočkáte. Nebo?

  Spodní prádlo Lisca Fashion musíte mít

damske_spodni_pradlo

Ukažte partnerovi, co máte na mysli

Některým mužům to stále ještě nedošlo. Ne že by byli pomalejší, ale v jejich vesmíru je dámské spodní prádle nevyhnutelnou součástí ne právě nevinných fantazií. Není pro ně jednoduché oddělit spodní prádlo od toho, co se pod ním skrývá. Ale! Zkuste je jemně postrčit a ukázat jim třeba prádlo na Bellinda.cz – zjistí, že dámské spodní prádlo může mít i funkční vlastnosti. Že může být hřejivé nebo sportovní.

spodní prádlo

Pokud máte pocit, že by vaše tvary zasloužily trochu vylepšit, pomůže vám tvarující  dámské spodní prádlo. Vždyť i ten nejmíň chápavý manžel si hned uvědomí, že jakmile budete sama se sebou spokojená a sebevědomá, i jeho dárky budou mít větší šanci na využití.

Ciťte se pohodlně a dobře

To je to nejpodstatnější – abyste měli dobrý pocit sami ze sebe. V zimním období je nejdůležitější cítit se komfortně a být v teple. Kvalitní spodní prádlo na běžné nošení anebo i na speciální příležitosti vám k tomu dopomůže. A i když navzdory osvětě najdete pod stromečkem minimalistická tanga, neváhejte si pořádné spodní prádlo pořídit i sama.

  Parfémy pro zimní období

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

 

 

Related post

Móda slavných

Spodní prádlo Lisca Fashion musíte mít

Móda a Styl Přehlídky Trendy

Stylová dámská móda rozzáří váš šatník

Móda a Styl

Překvapte svou partnerku krásným spodním prádlem!

Comment(0)