Zima je období, na které se těšili spíše nadšenci zimních sportů. Sníh se nám ukázal hned ze začátku prosince, náledí hned ze začátku prosince začalo komplikovat dopravu. Pokud jsme si ještě nestihli koupit teplé oblečení, měli bychom ihned zavítat do obchodů a vhodné oblečení si koupit, protože s podzimními kabáty umrzneme. Jestliže vás od nakupování odrazovalo jenom to, že nevíte, co se během letošní zimy bude nosit, tak s tím vám poradíme! Přinášíme vám pár tipů na bundy, které letos ovládly zimu.

Kromě bund na pulty obchodů dorazily i zajímavé kabelky a boty. Kabelky jsou nyní moderní tehdy, pokud je na nich květinový motiv, boty jsou moderní tehdy, pokud jsou to kozačky vysoké až nad kolena nebo oblíbené farmářky.

Nyní však zpět k bundám. Tady jsou letošní zimní trendy!

• Džínová bunda s kožíškem

Kousek, který nesmíte postrádat ve svém šatníku, je rozhodně džínová bunda s kožíškem. Začala se nosit už vloni, ale vloni jsme ji nemohli skoro nikde najít, protože když se někde ukázala, ihned byla zase vyprodaná. Letos ji naštěstí najdeme na každém rohu. Tuto bundu najdeme jak v pánském, tak i v dámském provedení.

  Vyražte do léta s novými botami

• Oblíbené parky

Kousek, který nestárne, jsou oblíbené parky. Ty se v módním světě objevily před několika lety a od té doby jsou stále velice populární a hojně kupované. Pokud ji doma ještě nemáte, uděláte dobře například s parkou khaki barvy nebo s parkou hořčicově žluté barvy. Vůbec se nebojte kožíšku na kapuci – i ten se stále nosí.

• Bombery s kožíškem

Bombery jsou bundy, na které řada z nás nedá dopustit. Abychom se jich během zimy nemuseli vzdát, dostaly se na pulty obchodů v zimním provedení – s kožíškem. Jedinou nevýhodou je to, že bomber nemá klasický vysoký límeček, tudíž šála je nutností.

Tento kousek opět najdeme jak v pánském, tak i v dámském provedení.

Post by Filip Dr

Comment(0)