- Komerční sdělení -zeny
Zajímavosti3 města, která by měl vidět každý Čech

3 města, která by měl vidět každý Čech

-

- Komerční sdělení -aktuality

Česká republika je srdcem celé Evropy. Není se čemu divit, když se sem sjíždí celá řada turistů, aby se přesvědčili o kráse této země. V Česku najdeme hromadu krásných měst, v nichž najdeme ještě krásnější památky, které vážně lákají turisty z celého světa. Každý Čech by měl navštívit alespoň tři největší města naší republiky, protože právě zde se skrývá to největší množství památek, jež tvořily naši historii. Jakáže to města jsou?

1) Praha

Hlavní město je nutné navštívit alespoň jedenkrát v životě. Praha se řadí k těm nejkrásnějším městům na celém světě. Turisté se sem sjíždějí celý rok, aby obhlédli ty nejznámější památky Česka. Mezi nejznámější pražské památky se řadí samozřejmě Karlův most, kde denně potkáte stovky turistů. Pokud se toužíte projít nerušeně po Karlově mostě, musíte si ráno přivstat, protože po ránu na Karlově mostě skutečně nikdo není. Další památkou je samozřejmě Národní divadlo, které má pozlacenou střechu, nebo nesmíte zapomenout navštívit ani Pražský hrad. Kromě toho za návštěvu stojí i Vyšehrad, kde leží ti největší čeští umělci.

2) Brno

Druhým největším městem v České republice je Brno. Toto krásné moravské město se řadí k těm univerzitním městům v Česku a rok co rok sem jezdí hromada studentů, kteří chtějí zvýšit úroveň svého dosavadního vzdělání. Ovšem nejen za studiem, ale taky za zdejšími atrakcemi jezdí hory turistů. U dětí je oblíbená zdejší zoologická zahrada, dospělí si rádi udělají procházku na hrad a pevnost Špilberk, jiní navštíví oblíbený hrad Veveří.

3) Ostrava

A tím třetím největším městem České republiky je samozřejmě Ostrava. Toto město je čím dál krásnější a nabízí toho čím dál víc. Děti milují zdejší zoologickou zahradu, kterou v blízké době čeká hromada novinek. Starší generace se rádi vzdělají ve zdejším Hornickém muzeu. A když už jsme u těch muzeí, v Ostravě je jich skutečně víc než dost – navštivte například ostravské Muzeum hraček nebo Železniční muzeum.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje