- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiZa vysvědčení novou knihu. Knihy Dobrovský za vysvědčení nabídnou...

Za vysvědčení novou knihu. Knihy Dobrovský za vysvědčení nabídnou slevu 20 %

-

- Komerční sdělení -aktuality

29. ledna 2019 Cestou ze školy si udělejte zastávku v jednom z knihkupectví Knihy Dobrovský. Ve dnech 31. ledna a 1. února připravilo knihkupectví pro žáky a studenty s vyznamenáním slevy 20 %. Školáci bez vyznamenání budou za půlroční snažení oceněni slevou 15 %.

Výhodný nákup neplatí pouze pro současné studenty, můžete se pochlubit i vysvědčením, které jste obdrželi před třemi, pěti nebo třeba dvaceti lety. Dveře mají otevřené i archivní kousky, které jste již dlouhou dobu nechávali zapomenuté v šuplíku. Přijďte s námi oslavit konec pololetí nebo si naopak připomenout studentská léta a odejděte s taškou plnou knih!

Akce bude platit od 31. ledna do 1. února ve všech prodejnách Knihy Dobrovský. Sleva se nevztahuje na dárkové knižní poukázky, učebnice, zlevněné zboží a e-shop, nelze ji také kombinovat s jinými slevami.

O společnosti Knihy Dobrovský:

Knihy Dobrovský patří mezi největší prodejce knih v České republice. V 32 moderních knihkupectvích nakoupíte bestsellery, deskové hry, literární novinky i knižní klasiku všech žánrů. Desítky tisíc zákazníků využívají Klub Knihy Dobrovský, v němž získávají spoustu zajímavých výhod včetně bodů za nákup či slevových akcí pouze pro členy. Pětkrát ročně vychází magazín Dobro.druh, plný zajímavého čtení nejen o dobrých knihách. Společnost každoročně pořádá stovky kulturních akcí od autogramiád přes autorská čtení, setkání fanoušků knih či seriálů až po křty knižních novinek.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje