- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylŽeny tráví 2 roky života líčením, tipy jak si...

Ženy tráví 2 roky života líčením, tipy jak si ušetřit čas

-

- Komerční sdělení -aktuality

Studie ukázala, že průměrná žena stráví dohromady 2 roky života líčením. Asi čtete titulek a říkáte si, že 2 roky jsou dlouhá doba. Kolik věcí se za dva roky stane. Jak si nejlépe zkrátit přípravy, abyste si mohla užít život naplno, vypadat u toho upraveně a nemuset trávit tolik času u zrcátka? Existuje pár triků, které podtrhnou vaší přirozenou krásu bez každodenní aplikace make-upu, aby každý den ta nejlepší verze vás mohla vykročit do světa a rčení „ráno vstala a šla“ bylo konečně pravdivé.

Mrkací panna bez řasenky

Líčením řas, žena může strávit mezi 2 až 8 minuty. Navíc studie popisuje, že žena za řasenku v průběhu života utratí okolo $3,000. Je do dáno tím, že řasenka se používá každý den, a navíc by se měla z hygienických důvodů každé tři měsíce vyměnit. Pokud vás tato čísla šokují, nabízí se možnost vyzkoušet lifting řas. Tato metoda řasy zvýrazní a prodlouží, tak že mnoho žen navždy zapomene na řasenku. Lifting řas trvá v salonech maximálně hodinu a vydrží mezi 4-8 týdny. Nejpopulárnější je v létě, kdy ve vysokých teplotách a vlhkosti řasenka celý den stěží vydrží.

K zulíbání bez rtěnky

Pokud vás trápí menší rty, je pravděpodobné, že si je opticky snažíte zvětšit konturovací tužkou a rtěnkou. Nynější doba nabízí jednodušší řešení v podobě aplikace kyseliny hyaluronové. Zvětšení rtů není jediným důvodem, proč je kyselina hyaluoronová populární. Tato látka tělu vlastní může sice zajistit zvětšení rtů a dodat vytoužený objem, ale také vyplňuje malé vrásky a dodává rtům svěží vzhled.

Rovné vlasy bez žehlení

Jestli žena tráví 2 roky života líčením, dokážete si představit, jaká časová investice připadá k úpravě vlasů, i kdyby se jednalo jen o nenáročné foukání, aby vlasy byly hebké.  S uhlazením a leskem vlasů bez zbytečné námahy může pomoc aplikace keratinu na vlasy. Keratin se může aplikovat v salónu, pokud vyžadujete i narovnání nebo si můžete pořídit volně prodejný produkt obsahující keratin na vlasy. Keratin na vlasy je populární pro jeho schopnost dodání hydratace, lesku a obnově vlasových vláken, které obnovuje přímo zevnitř vlasu. Tato procedura vydrží ve vlasech až 8 měsíců, což ušetří dohromady několik hodin žehlení vlasů. Jako bonus k úspoře času nebudou vlasy zbytečně vystavované teplu, což přispěje k jejich celkovému růstu.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje