Mít děti, to jsou nejen radosti, ale i starosti. Zvlášť když jsou malé, ale natolik samostatné, že už náš doprovod nepotřebují. Přesto chceme vědět, kde jsou, kde se pohybují a zda jim nehrozí žádné nebezpečí. V takovém případě doporučujeme zakoupit dětské hodinky s GPS lokátorem. Obsahují řadu velice užitečných funkcí a spokojení budete nejen vy, ale díky barevnému provedení a grafice i vaše dítě.

A co dětské hodinky s GPS lokátorem umí? V první řadě můžete nastavit takzvanou bezpečnou oblast (geofence). Nejčastěji to bývá okolí domova, školy, přátel a příbuzných, kde se dítě běžně vyskytuje. Jakmile tuto vymezenou lokalitu opustí, okamžitě se o tom dozvíte díky upozornění, které vám přijde.

Další vynikající funkcí je možnost, aby vás potomek kontaktoval, pokud by se ocitl v krizové situaci. K tomu slouží tlačítko SOS, a vy okamžitě víte, kde se dítě zrovna pohybuje. Tento dokonalý přehled, a to s přesností 5 metrů, je možný díky signálu GPS. Nebojte, v budovách, kde signál občas chybí, ho nahradí veřejná wi-fi síť, případně pokrytí vysílači mobilních operátorů.

Díky mikrofonu a reproduktoru hodinky s GPS slouží také jako telefon, do paměti lze uložit až 15 kontaktů. Fotoaparát zase zprostředkuje zasílání snímků z míst, kde dítě právě je.

Hodinky s GPS vypadají skvěle, ovládání je snadné, dotykové. Pokud by si je dítě sundalo, dozvíte se, kdy a kde se to stalo. Stejně tak vám přijde upozornění o blížícím se vybití baterie. Jedna z aplikací umí počítat kroky, které školák ujde, a nabízí dokonce týdenní souhrn. Další z funkcí zase monitoruje kvalitu jeho spánku. Rozhodně nemusíte mít strach, že by hodinky byly nevhodné třeba do školy. Režim Nerušit se postará o to, aby potomka nic nerozptylovalo, takže jediné, co může sledovat, je čas.

V e-shopu cel-tec.cz si můžete nejen vybírat z mnoha modelů, ale zároveň se můžete spolehnout i na výborný přístup k zákazníkovi.

  Agentura Slunečnice se postará o vaše děti!

Post by admin

Comment(0)