- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVašeho potomka ohlídají dětské hodinky s GPS lokátorem

Vašeho potomka ohlídají dětské hodinky s GPS lokátorem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mít děti, to jsou nejen radosti, ale i starosti. Zvlášť když jsou malé, ale natolik samostatné, že už náš doprovod nepotřebují. Přesto chceme vědět, kde jsou, kde se pohybují a zda jim nehrozí žádné nebezpečí. V takovém případě doporučujeme zakoupit dětské hodinky s GPS lokátorem. Obsahují řadu velice užitečných funkcí a spokojení budete nejen vy, ale díky barevnému provedení a grafice i vaše dítě.

A co dětské hodinky s GPS lokátorem umí? V první řadě můžete nastavit takzvanou bezpečnou oblast (geofence). Nejčastěji to bývá okolí domova, školy, přátel a příbuzných, kde se dítě běžně vyskytuje. Jakmile tuto vymezenou lokalitu opustí, okamžitě se o tom dozvíte díky upozornění, které vám přijde.

Další vynikající funkcí je možnost, aby vás potomek kontaktoval, pokud by se ocitl v krizové situaci. K tomu slouží tlačítko SOS, a vy okamžitě víte, kde se dítě zrovna pohybuje. Tento dokonalý přehled, a to s přesností 5 metrů, je možný díky signálu GPS. Nebojte, v budovách, kde signál občas chybí, ho nahradí veřejná wi-fi síť, případně pokrytí vysílači mobilních operátorů.

Díky mikrofonu a reproduktoru hodinky s GPS slouží také jako telefon, do paměti lze uložit až 15 kontaktů. Fotoaparát zase zprostředkuje zasílání snímků z míst, kde dítě právě je.

Hodinky s GPS vypadají skvěle, ovládání je snadné, dotykové. Pokud by si je dítě sundalo, dozvíte se, kdy a kde se to stalo. Stejně tak vám přijde upozornění o blížícím se vybití baterie. Jedna z aplikací umí počítat kroky, které školák ujde, a nabízí dokonce týdenní souhrn. Další z funkcí zase monitoruje kvalitu jeho spánku. Rozhodně nemusíte mít strach, že by hodinky byly nevhodné třeba do školy. Režim Nerušit se postará o to, aby potomka nic nerozptylovalo, takže jediné, co může sledovat, je čas.

V e-shopu cel-tec.cz si můžete nejen vybírat z mnoha modelů, ale zároveň se můžete spolehnout i na výborný přístup k zákazníkovi.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje