Plánujete svatbu a přemýšlíte nad tím, jestli vám stačí fotograf nebo zda budete natáčet i svatební video? Zatímco fotky jsou často různě umělecky upravované a dokážou překrásně zachytit jedinečné momenty bez dalších souvislostí, tak video vás provede celým svatebním dnem, který díky němu nemusí zůstat pouze ve vašich vzpomínkách.

Nechte si natočit originální svatební video

Jestliže neznáte žádného zkušeného kameramana, objednejte si tuto službu profesionálně a rozhodně nebudete litovat. Mezi amatérským a profi videem jsou velké rozdíly, a to ať už z pohledu kvality záznamu, samotného postupu točení nebo střihu.

Díky videu ze své svatby budete moci znovu a znovu prožívat nezapomenutelné zážitky a se svým manželem či manželkou se z videa těšit ještě po dlouhé roky. Pak ho ukážete svým dětem či vnoučatům, kteří se tak budou moci přenést s vámi v čase a na váš jedinečný den, co odstartoval společný život, si zavzpomínat.

Kde si objednat kvalitní svatební video, které bude natočené profesionálně a zároveň podle vašich představ? Navštivte webové stránky weddingmovie.cz, kde je pro vás připravena kompletní nabídka služeb. Pro objednání videa stačí vyplnit kontaktní formulář. Na webu samozřejmě naleznete i ceník, případně bližší informace o kameramanovi.

  Proč pracovat ve společnosti Centrin CZ s.r.o.

Objednejte si video na svou svatbu včas

Máte už termín svatby? Pak neváhejte a svatební video si včas objednejte, protože na poslední chvíli už může být váš termín obsazený. Kameraman s vámi může strávit celý svatební den (a vytvořit vám třeba i předsvatební videoklip) nebo pouze několik hodin (například během obřadu a hostiny).

Vše závisí na individuální domluvě. Nezdráhejte se mu tedy sdělit své představy a přání. Jen pak si můžete být jisti, že váš den bude zachycen přesně tak, jak si ho chcete pamatovat. Svatební kameraman Kurt Neubauer je připraven k vašim službám.

Related post

Zprávy

Originální a netradiční svatba na statku Benice

Móda a Styl

Svatební sezóna pro rok 2016 se kvapem blíží!

Služby

Rozlučte se s létem stylovým firemním večírkem na statku!

Comment(0)