Musíte ve své firmě řešit provozní záležitosti a ještě k tomu všemu na vás chrlí vaše účetní nespočet požadavků, které se týkají vaší administrativní agendy? Snažíte se ušetřit peníze za účetní, která většinu povinnosti stejně nechává na vás? V tom případě vám jistě poslouží kvalitní vedení účetnictví, které vám zajistí naše kvalifikovaná firma v Praze. Veškerá zátěž účetnictví se tak pro vás rázem stane příjemnou povinností, která vás nebude stát večery strávené u sledování účetní závěrky. Zbavte se i vy břemene v podobě neprofesionálně odvedené práce, která vás stojí nemalé peníze. Mějte své finance pod kontrolou a buďte si jisti, že u nás budou vaše administrativní záležitosti pod pokličkou.

 

Zpracujeme vám kompletní účetnictví se vším všudy

Do našich kompetencí, co se vedení účetnictví týče, spadají všechny nezbytnosti, které je třeba v případě podnikání rozhodně plnit. Sankce, které hrozí podnikatelům a firmám za nekvalitně zpracované účetnictví, nejsou zrovna malé, tudíž je třeba se těmto chybám vyvarovat. Nesnažte se proto ušetřit na nekvalitní pracovní síle, která většinu administrativních záležitostí tak jako tak, nechá na vás. Vsaďte na náš tým profesionálů, kteří za vás budou vyřizovat úřední záležitosti a ještě vás neustále informovat o změnách ve vašich účetních výkazech. Zpracováváme kompletně celou agendu nezbytností, které jsou ze zákona potřeba. Nebojíme se proto v žádném případě ani kontrolního hlášení, které zaskočilo nejednoho administrativního pracovníka. Na změny je třeba vždy reagovat rychle a správně, stejně tak, jako to děláme právě my.

Jednání se státní správou a úřady nechte na nás!

Jednání s obávaným finančním úřadem, můžete hravě nechat rovněž na nás. To samé platí i v případě řešení problémů s jinou státní institucí. Kromě jiného vám rovněž povedeme i seznam pohledávek a závazků, budeme vést váš dlouhodobý majetek v evidenci, vyúčtovávat cestovní náhrady i zpracovávat vnitřní směrnice firmy. Na konci roku za vás rovněž zpracujeme účetní závěrku, se všemi nezbytnými formalitami. Toto je pouhý výčet toho, co pro své klienty ve skutečnosti děláme. Tudíž se na nás nebojte obrátit i vy.

 

Svět Ženy Facebook

Related post

Finance Služby

Co je podvojné účetnictví?

Comment(0)