- Komerční sdělení -zeny
BydleníŠunkovar: Skvělý pomocník nejen pro milovníky šunky

Šunkovar: Skvělý pomocník nejen pro milovníky šunky

-

- Komerční sdělení -aktuality

Potrpíte si na vytříbenou chuť skvělé šunky a nedokážete si představit, že by ve vašem jídelníčku chyběla? Tím spíš vás mrzí, když se vám nepodaří sehnat šunku v odpovídající kvalitě. Byť za ni zaplatíte nemalou částku, tak ta zakoupená v obchodě, je s nefalšovanou domácí nesrovnatelná.

Důvod je prostý, domácí šunka obsahuje pečlivě vybrané maso, sůl, trochu vody a cukru a nakládací solící směs. Naopak v ní nenajdete konzervanty, stabilizátory, zvýrazňovače chuti a další složky, které raději ani nezmiňujeme… Tak proč si šunku nepřipravit svépomocí? Pomůže vám nový šunkovar od Tescomy!

Proč vyrábět šunku doma? Kvůli chuti i zdraví!

Shodněme se na tom, že chuť domácí šunky je oproti průmyslově vyráběným produktům na úplně jiné úrovni. Přirozená vůně i struktura a v neposlední řadě zdravější ingredience. Takovou šunku můžete bez obav podávat i menším dětem. S šunkovarem od Tescomy ji připravíte snadno a rychle a zdravěji. Přístroj vám navíc poslouží i při výrobě domácí paštiky, terinu a dalších dobrot.

svet-zeny_cz_tescoma_cz_01

Výroba šunky v několika krocích

Nový šunkovar má do historických hliníkových mašinek na míle daleko. Nemusíte se bát špatné údržby a typické kovové příchutě šunky. Naopak si užijete mimořádně snadný proces přípravy. Stačí, když necháte v lednici odležet nádobu s masovou směsí, poté ji vložíte do hrnce s vodou (zahřátou na cca 80°C) a teplotu udržíte po dobu 2 hodin. A může se servírovat!

Tescoma jako vždy vsadila na inovace a vyrobila šunkovar ze speciálního, tepelně odolného plastu. Designéři opatřili nádobu protiskluzovými nožičkami z žáruvzdorného silikonu, takže můžete šunkovar umístit na dno horkého hrnce. Nechybí redukce pro přípravu polovičního množství šunky a kvalitní přenosný teploměr, který měří teplotu lázně a nikoliv šunky.

Kde výjimečného pomocníka seženete, zakoupíte?

Šunkovar seženete z pohodlí domova v e-shopu Tescomy, kde zároveň najdete veškerý sortiment kuchyňského nádobí, nářadí a pomůcek. Nepřehlédněte designově propracované nože Tescoma, které se vám budou hodit při servírování šunky. S pomocí termosky Tescoma zase uchováte jídlo a nápoje v požadované teplotě.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje