Mít děti je radost, ovšem někdy i obrovská starost. I když se snažíte sebevíce, někdy prostě není možné propojit hlídání dětí s prací či jinými aktivitami, kterým se musíte věnovat. V takových chvílích přichází na řadu zapeklitý úkol – je třeba sehnat vhodnou osobu, která se o vaše dítě postará. Nespoléhejte se na pochybné inzeráty a nehledejte mezi amatéry. Pokud chcete mít jistotu, že bude o vaše dítě dokonale postaráno, spolehněte se na služby profesionálních chův. Nabízí je například Agentura Slunečnice. Proč je žádoucí využít právě jejich služeb?

Zkušenosti mají bohaté!

Agentura Slunečnice byla založena v roce 2000, od založení se orientovala na hlídání dětí a dnes může nabídnout bohaté zkušenosti a především hned několik chův, které se dokáží postarat o děti jakéhokoliv věku.

svet-zeny.cz_agslunecnice_cz_01

Krátkodobé, dlouhodobé i při nemoci

Agentura Slunečnice nabízí komplexní služby v oblasti hlídání dětí. Chůvy zajistí krátkodobé i dlouhodobé hlídání, je možné si objednat chůvu například jen jako doprovod dětí do školky, školy či na kroužky. Pohlídají vám i děti nemocné. Dále nabízí službu hlídání dětí při firemních akcích a specialitou Agentury je hlídání dětí v cizím jazyce. Děti se s chůvou během vaší nepřítomnosti baví v cizím jazyce, díky čemuž si ho rychleji osvojí. Slunečnice nabízí babysitting v Praze a v jejím blízkém okolí.

  Jídlo do firem – Vánoční překvapení zaměstnancům

svet-zeny.cz_agslunecnice_cz_02

Přes internet i osobně

Službu je možné si objednat přes internet. Agentura na základě vašich požadavků vybere vhodnou chůvu, pošle vám její profil a zprostředkuje vám setkání. S chůvou se můžete setkat v agentuře i u vás doma. V případě dlouhodobého hlídání máte 14 dní na to, abyste si chůvu vyzkoušeli. V případě, že budete chtít změnu, není to problém. Navíc máte první 2 dny hlídání zcela zdarma. Jak poznáte, že je to ta pravá chůva pro vás? Přečtěte si ještě tento článek. Nejdůležitější je, aby chůva vyhovovala vám i vašim dětem.

Je toho více!

Agentura Slunečnice kromě hlídání dětí nabízí i službu úklid domácnosti a může zajistit i péči o seniory přímo u vás doma.

Comment(0)