Ať už sbíráte obrazy, sošky nebo jiné historické předměty určitě by byla škoda je mít ukryté. Tyto umělecká díla si bezesporu zaslouží nejen váš, ale i obdiv druhých. Dříve bývaly výstavní galerie v soukromých bytech běžnou záležitostí. Bylo to především kvůli režimu, kdy se řada umělců musela uchýlit do ilegality. Takže jejich fanoušci mohli nadále obdivovat uměleckou tvorbu z bezpečí soukromých bytů a domů. Komunistický režim je už sice dávno fuč, ale tento starý zvyk se opět vrací na scénu.

Soukromá výstavní galerie

Samozřejmě, že soukromá výstavní galerie sebou nese své pro i proti. Mezi výhody patří nenáročnost po finanční stránce a možnost plánování prohlídky v době, kdy nám to vyhovuje. Na stranu druhou je v dnešní době trochu velký risk pustit si do bytu cizí osoby. A pak tyto menší domácí výstavy se většinou soustředí pouze jedním směrem. Ale faktem je, že někdo má rád rodinné, příjemné útulné prostředí, zatímco druhý uvítá trochu noblesy.

  Inspirace na přání k narozeninám

Nicméně proč si neudělat soukromou výstavní galerii pro rodinu a přátelé. Určitě si nově pořízený obraz z aukční síně neschováte do skříně. Takže po odhadu obrazu je vhodné si ty nákladnější nějakým způsobem pojistit a šup s ním do své soukromé sbírky, kterou se nestyďte ukázat přátelům. Nakonec se nemusí jednat pouze o cizí nakoupená díla.

Vystavte svou vlastní tvorbu ve výstavní galerii

Ať už rádi kreslíte či fotografujete, klidně si udělejte u vás doma fotografickou výstavní galerii. Jednak se pochlubíte svou práci a pak získáte od přátel zpětnou vazbu. Což vám může velmi pomoci s rozvíjením dalších aktivit. Když na to přijde, můžete si doma udělat i soukromou aukční síň, kde vydražíte některé z vašich prací. Nějak se začít musí a přátelé popřípadě přátelé vašich přátel jsou ideálním začátkem. Navíc se obklopíte tím, co vás baví, máte rádi a to vnáší do života jen pozitiva.

Výstavní síň Galerie Kodl

 

 

Related post

Design

Proč by vás měl zajímat prodej obrazů v Galerii Kodl?

Zprávy

Odhad obrazů pomůže zjistit jejich aktuální hodnotu

Design Zprávy

Prodej obrazů, aukce a dražby

Comment(0)