Ať už sbíráte obrazy, sošky nebo jiné historické předměty určitě by byla škoda je mít ukryté. Tyto umělecká díla si bezesporu zaslouží nejen váš, ale i obdiv druhých. Dříve bývaly výstavní galerie v soukromých bytech běžnou záležitostí. Bylo to především kvůli režimu, kdy se řada umělců musela uchýlit do ilegality. Takže jejich fanoušci mohli nadále obdivovat uměleckou tvorbu z bezpečí soukromých bytů a domů. Komunistický režim je už sice dávno fuč, ale tento starý zvyk se opět vrací na scénu.

Soukromá výstavní galerie

Samozřejmě, že soukromá výstavní galerie sebou nese své pro i proti. Mezi výhody patří nenáročnost po finanční stránce a možnost plánování prohlídky v době, kdy nám to vyhovuje. Na stranu druhou je v dnešní době trochu velký risk pustit si do bytu cizí osoby. A pak tyto menší domácí výstavy se většinou soustředí pouze jedním směrem. Ale faktem je, že někdo má rád rodinné, příjemné útulné prostředí, zatímco druhý uvítá trochu noblesy.

  Proč by vás měl zajímat prodej obrazů v Galerii Kodl?

Nicméně proč si neudělat soukromou výstavní galerii pro rodinu a přátelé. Určitě si nově pořízený obraz z aukční síně neschováte do skříně. Takže po odhadu obrazu je vhodné si ty nákladnější nějakým způsobem pojistit a šup s ním do své soukromé sbírky, kterou se nestyďte ukázat přátelům. Nakonec se nemusí jednat pouze o cizí nakoupená díla.

Vystavte svou vlastní tvorbu ve výstavní galerii

Ať už rádi kreslíte či fotografujete, klidně si udělejte u vás doma fotografickou výstavní galerii. Jednak se pochlubíte svou práci a pak získáte od přátel zpětnou vazbu. Což vám může velmi pomoci s rozvíjením dalších aktivit. Když na to přijde, můžete si doma udělat i soukromou aukční síň, kde vydražíte některé z vašich prací. Nějak se začít musí a přátelé popřípadě přátelé vašich přátel jsou ideálním začátkem. Navíc se obklopíte tím, co vás baví, máte rádi a to vnáší do života jen pozitiva.

Výstavní síň Galerie Kodl

 

 

Related post

Celebrity

Soukromá výstavní galerie jako splněný sen

Design

Galerie Praha nabízí pestrý program i v předvánočním čase

Design Zprávy

Prodej obrazů, aukce a dražby

Comment(0)