- Komerční sdělení -zeny
BydleníSprávná pravidla saunování jsou jen ta vaše. Inspirujte se...

Správná pravidla saunování jsou jen ta vaše. Inspirujte se finskými

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chodíte do sauny sami nebo s přáteli? A vadí vám smíšená sauna? Když Finové sauny v dávných dobách vymysleli, měli jasno. Dnes už ale situace tak samozřejmá není.

Ve Finsku je více saun než aut a Finové saunování jednoduše milují. Sauna je pro ně místem společenského setkávání a tak se není co divit, že se ve Finsku vysílala třeba saunová talk show. V sauně také probíhají důležitá obchodní nebo politická jednání.

Finská sauna a nahota? Jak kdy

Je jasné, že v televizní saunové talk show nemohli být účastníci nazí. I tak ale diváci vysokou sledovaností ocenili fakt, že viděli spoustu celebrit jen v ručníku. Ručníky se ale běžně v saunách nepoužívají. Nahota je totiž vhodná z hygienických důvodů a ochrání tělo lépe před vysokými teplotami.

Ideální je tedy nahé saunování, ve veřejných (a zejména smíšených) saunách pak ručník. Naopak velmi nevhodné jsou plavky nebo jakékoli jiné oblečení.

svet-zeny_cz_saunasystem_cz_01

Ve veřejné sauně nikdy nebudete sami

Finská sauna vznikla jako místo společenského setkávání a ve Finsku do ní stále chodí celé rodiny nebo party přátel. Mnoho lidí však v dnešní uspěchané době začalo sauny vnímat jako klidné místo, kde si mohou odpočinout od celodenního stresu.

Nedá se říct, který způsob pobytu v sauně je lepší. Jsou ale hodně odlišené a ve veřejných saunách pak může docházet ke třenicím.

Jen si představte, že chcete jít do sauny relaxovat, kromě vás tam ale přijdou dvě kamarádky, které celou dobu brebentí o svých vztazích. Nebo skupina amatérských fotbalistů rozebírající události na dnešním tréninku.

svet-zeny_cz_saunasystem_cz_02

Pořiďte si saunu do bytu

Jak z toho ven? Inspiraci opět hledejme ve Finsku. Přestože je tam saun obrovské množství, jen minimum jich je veřejných. Ostatní jsou domácí sauny v chatkách u jezer a malé sauny do bytu také nejsou nic neobvyklého.

V domácí sauně máte jistotu dokonalého soukromí, můžete do ní pozvat přátele nebo se v klidu saunovat nazí. Výrobu a prodej saun ve špičkové kvalitě nabízí česká firma Sauna System s více než 14letou tradicí.

Dodává finské sauny, zahradní sauny i sauny do bytu a kromě standardních modelů nabízí i luxusní skleněné modely nebo výrobu na míru.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje