- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyPramenité vody pro firmy a domácnosti

Pramenité vody pro firmy a domácnosti

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zabezpečení optimálního pitného režimu na pracovišti je povinností, kterou by měl každý zaměstnavatel plnit ve svém vlastním zájmu. Zabezpečit pitný režim pro své pracovníky se ve všech směrech vyplatí. Nápojový servis dokáže významně ušetřit čas zaměstnanců. Nebudou muset odcházet nakupovat vodu do okolních bufetů a obchodů.

Nápojový servis

Společnost Objednatvodu prodává různé značky přírodní vody. Pramenitá voda je vždy ekologicky zabalená. Objem balení je 18,9 a 10 litrů. Firma svým klientům nabízí kompletní nápojový servis. Díky těmto službám je maximálně zajištěn pitný režim na pracovišti. Součástí servisu je dodávka elektrických výdejníků vody, doprava na místo určení zdarma a další řada exkluzivních služeb. Koupí produktů lze čerpat náhradní plnění.

Pitný režim na pracovišti

Dostupná pramenitá voda na pracovišti je důležitým prvkem pro všechny zaměstnance. Se společností Objednatvodu je občerstvení rychlé a flexibilní. Barely s vodou lze umístit kamkoliv. Vodovodní přípojka nikdy není potřeba.

Pramenitá voda a její široké využití

Využití pramenité vody je velmi rozmanité. Často je používaná pro zajištění pitného režimu na pracovišti. Specializovaná firma se vždy postará o servis a pravidelnou dodávku vody. V některých provozech pramenitá voda poslouží jako ochranný nápoj. Pramenitá voda je vhodná také pro kojence. Nápojový servis ocení mnoho různých institucí. Služby oceňují nemocnice, sportoviště, domácnosti, sportovní kluby, úřady, banky, firmy a další provozovny.

Efektivní elektrické výdejníky vody

Elektrické výdejníky vody jsou hygienicky nezávadné a léta prověřené. Provoz elektrických výdejníků vody je energeticky nenáročný. Proto se jedná o velice efektivní systém. Díky elektrickým výdejníkům je pitný režim na pracovišti vždy pohodlně zajištěn.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje