- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPosuvné dveře do každého interiéru

Posuvné dveře do každého interiéru

-

- Komerční sdělení -aktuality

Dveře má doma úplně každý ať už jednokřídlé otočné či méně typické dvoukřídlé nebo jednokřídlé kyvné známé jako lítačky. Často se však mnoho rodin potýká s nedostatkem místa. I tento problém se dá vyřešit bez větší investice a stavebních úprav.

V dnešní době jsou čím dál oblíbenější posuvné dveře, které ozdobí každý interiér. Mimo to nabízí elegantní a moudré řešení s ohledem na úsporu místa i snadné otevírání. Posuvné dveře představují progresivní designový prvek všech moderních interiérů. Díky těmto dveřím se zefektivní využití prostoru v místnosti. Patří k oblíbeným prvkům nejen českých interiérů. Své uplatnění naleznou především tam, kde je potřeba ušetřit každý centimetr.

Posuvné dveře do pouzdra

Říká se – to nejlepší nakonec. Proto začneme tou složitější variantou, a tím jsou posuvné dveře do pouzdra. U novostaveb se většinou s posuvnými dveřmi již počítá, proto jsou do zdí přímo zabudovaná pouzdra. Ty mohou být zděné nebo ze sádrokartonu. Ze všech variant posuvných dveří šetří nejvíc místa, protože po kolejnici komplet zajedou do pouzdra. Netýká-li se vás novostavba, budete muset trochu investovat, ale rozhodně se to vyplatí. Případně zvolit další způsob montáže těchto dveří.

Pokud si vyberete dvoukřídlé dveře, jejich posunutí dokáže maximálně změnit prostor. Dveře Zlomek nabízejí různé varianty posuvných dveří. Šíře stavebních pouzder se zvolí podle toho, jestli budete zasouvat jedno křídlo nebo obě. Také záleží na tom, zda budete křídla zasunovat každé na jednu stranu, případně za sebe. Obávat se nemusíte ani prachu, který by v pouzdru ulpíval. To je totiž vybaveno štětinkami, které zabrání průniku nečistot a prachu. Kolejnice jsou tiché a dají se vybavit i doplňkem pro tichý doraz.

Posuvné dveře po zdi

Ty jsou jednak rychlejší, snadnější i levnější variantou posuvných dveří. Nevyžadují žádné složité stavební úpravy, ale potřebují volnou část stěny, po které se budou posouvat. Tudíž se vyplatí tam, kde zeď není obestavěna nábytkem. Posuvné dveře ve vašem domě či bytě můžete pořídit ve více variantách. Klidně mohou být v jedné místnosti posuvné do pouzdra a jinde na zdi. Povrch dveří lze zvolit klasický dřevěný, ale i levnější variantu dýhu či laminát, krásně vypadají i skleněné.

Posuvné dveře Praha

Bezpečnostní dveře Praha
Bezpečnostní dveře Praha

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje