- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylLevné kojenecké oblečení

Levné kojenecké oblečení

-

- Komerční sdělení -aktuality

Na nákup kojeneckého oblečení se každá maminka velmi těší. Může si u toho totiž představovat, jak asi v oblečku bude miminko vypadat a už se nemůže dočkat jeho příchodu. Připravovat výbavičku je prostě radost. Ovšem co už nám takovou radost neudělá je, když si spočítáme, kolik nás to vše bude stát. Když si vezmeme cenu jednoho bodyčka, nebo dupaček a spočítáme si, kolik jich budeme potřebovat, můžeme se dostat do opravdu vysokých částek. Vzhledem k tomu, že miminko rychle roste a navíc se často musí převlékat i několikrát za den, může být spotřeba oblečení opravdu velká. Jenže jako každá maminka jistě i Vy chcete, aby Vaše miminko vypadalo pěkně, a nechcete dědit vytahané a flekaté oblečky od příbuzných. Máme pro Vás řešení, díky kterému nakoupíte krásné a kvalitní oblečky, ale neutratíte za ně mnoho.

Přinášíme Vám opravdu širokou nabídku levného kojeneckého oblečení, které je velmi kvalitní a z příjemných materiálů, které zajistí Vašemu miminku pohodlí. Najdete zde oblečení již od té nejmenší velikosti 50-56, která je vhodná pro právě narozená miminka a můžete si tak pořídit krásné oblečení do porodnice.

V naší nabídce naleznete kojenecké oblečení v několika kategoriích:

 • Bodyčka, trička, košilky
 • Dupačky a polodupačky
 • Overaly
 • Komplety a soupravy
 • Kalhoty, kraťasy
 • Punčochy
 • Mikinky, svetříky
 • Šatičky a sukýnky
 • Pyžamka a župánky
 • Bundičky, kombinézy
 • Nové zboží

Do nabídky našeho second handu přijímáme pouze zboží v perfektním stavu, které je jako nové. Velký důraz klademe také na materiály, které musejí být příjemné a prodyšné, aby nedráždili citlivou pokožku miminka a pomohli mu udržet správnou termoregulaci.

Vybírejte kvalitní a levné kojenecké oblečení, ve kterém Vše miminko udělá parádu a které Vám ušetří peníze. Podívejte se na naši nabídku a přesvědčte se sami.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje