- Komerční sdělení -zeny
BydleníVybavte svou domácnost LED žárovkami, se kterými budete skutečně...

Vybavte svou domácnost LED žárovkami, se kterými budete skutečně šetřit

-

- Komerční sdělení -aktuality

V domácnosti se dá šetřit různými způsoby. Jednou z těch nejrozumnějších variant je výměna stávajícího osvětlení za LED žárovky. Ty se uplatní v každém světle, ať už jde o lustr, bodové osvětlení kuchyňské linky nebo třeba stolní lampičku. Přestože tato výměna v počátku znamená určitou finanční investici, brzy se vše vrátí na ušetřených částkách za elektřinu. Když si k tomu přičtete velmi dlouhou životnost LED žárovek a jejich další výhody, je to jasná volba, nemyslíte?

Nesporné výhody LED žárovek

LED technologie jako způsob osvětlení komerčních i domácích prostor si získává čím dál větší oblibu a není divu. Spotřeba elektrické energie je u LED žárovek velmi nízká, činí jen zlomek spotřeby klasických žárovek. Naopak životností tyto žárovky své obyčejné soupeřky převyšují mnohonásobně. Vůbec jim nevadí časté zapínání a vypínání světla, takže se skvěle hodí i do míst, kudy se jen prochází. Pro tuto volbu hovoří i hledisko bezpečnosti. LED žárovky mají totiž při provozu nízkou teplotu, takže nehrozí nepříjemné popálení dětí a domácích mazlíčků. A jsou také mechanicky poměrně dost odolné.

Kvalitní žárovky EMOS

Jedním ze špičkových dodavatelů světelných zdrojů je firma EMOS. Nabízí široký sortiment LED žárovek rozličných typů, ze kterých si vyberete ty pravé pro jakékoliv osvětlení. Pořiďte si LED žárovky s potřebnou paticí, velikostí, wattáží a barvou světla, která vám vyhovuje. K dostání je tu vše. V nabídce společnosti najdete ale i další typy světelných zdrojů, například úsporné nebo halogenové žárovky, zářivky a také další drobné elektro. Firma EMOS je ryze česká společnost s více než 20 let trvající tradicí, u které máte jistotu kvalitního zboží, příjemných cen a spolehlivého jednání. Proto je tou nejlepší volbou.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje