- Komerční sdělení -zeny
BydleníMixéry, domácí pekárny, parní hrnce… Víte, kde nakoupit malé...

Mixéry, domácí pekárny, parní hrnce… Víte, kde nakoupit malé kuchyňské spotřebiče?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Malí pomocníci do kuchyně, kteří nepřekáží, udělají za nás mnohdy i obrovskou část práce, a proto si bez nich často ani nedokážeme představit život, nebo přinejmenším alespoň chvíle strávené v kuchyni… Ano, řeč je o malých domácích kuchyňských spotřebičích. Ať už zmíníme nejrůznější mixéry, kuchyňské váhy, populární parní hrnce, se kterými připravíme zdravý oběd v mžiku, populární domácí pekárny, topinkovače, mlýnky na maso, se kterými se už nebudete muset nikdy spoléhat na mleté maso ze supermarketu, či všestranné kuchyňské roboty, na eshopu www.oaza.cz seženete vše, na co si jen vzpomenete.

Vaše kuchyně se může ihned proměnit v profesionální gastro provoz zařízený těmi nejmodernějšími spotřebiči, stačí si jen vzpomenout a zalistovat na eshopu www.oaza.cz, který se v roce 2014 stal finalistou ankety shoproku. Není divu! Vždyť má spoustu kladných recenzí od obrovského množství spokojených zákazníků, kteří se k nákupu zde rádi vrací.

A proč nevyužít například i nákup na splátky Essox, který www.oaza.cz nabízí. Vždyť na splátky je možné zakoupit jakékoliv zboží s pořizovací cenou od 3 000 do 200 000 Kč. U úvěru do 60 000 přitom stačí doložit pouze dva doklady totožnosti a není třeba ani potvrzení o výši příjmu. To je sen!

Možná znáte nejen z koktejlových barů akce typu „happy hour“. Svoji šťastnou hodinku má i www.oaza.cz. Každý týden se eshop promění na jednu hodinu v ráj nákupů – návštěvníci mohou v této době nakoupit zboží až se 40% slevou. Vše je ve slevě! Dokonalé, že? Bojíte se, že šťastnou hodinku prošvihnete? Nebojte se. Na eshopu běží odpočítávání, takže vždy víte, kdy ona chvíle opět nastane, popřípadě se můžete přihlásit k odběru newsletterů nebo sledovat facebookovou stránku eshopu.
Tak neváhejte a všechny užitečné pomocníky do kuchyně pořizujte ve skvělých akcích na eshopu www.oaza.cz.

Předchozí článekOzdobte si svého mazlíčka
Další článekAby život nebyl pod psa

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje