- Komerční sdělení -zeny
BydleníAby život nebyl pod psa

Aby život nebyl pod psa

-

- Komerční sdělení -aktuality

Taste of the Wild krmivo, to jsou kvalitní granule a konzervy pro psy vyráběné v USA. Toto suché krmivo je speciálně uzpůsobené povaze psů, coby divokých šelem a proto je pro vašeho čtyřnohého miláčka vším, co potřebuje, samozřejmě kromě pohlazení a pomazlení se svým páníčkem.

Oceněno několika recenzenty…

Taste of the Wild bylo několikrát oceněno významnými nezávislými recenzenty a také není divu, vždyť receptura těchto granulí neobsahuje žádné obiloviny, jenž by mohly psům znepříjemnit trávení a vyvolat nejrůznější potravní alergie a naopak je plná kvalitních surovin, jako je čerstvé maso bizonů, srnčí, křepelčí, kachní, jehněčí maso a také maso kuřat, krůty a lososů. Každá z těchto surovin má veliký přínos pro zdraví psů a výrazně prodlužuje životnost každého zvířete. Taste of the Wild, to jsou granule pro dospělé psy i granule pro štěňata!

Není maso jako maso

Bizoní maso patří mezi vyhlášené pochoutky i mezi lidmi, proto si na něm pochutnají zajisté i chlupáči. O bizoním masu je také známo, že obsahuje méně tuku a cholesterolu, než maso hovězí a proto tolik nezatěžuje psí organismus. Maso z bizona také obsahuje spoustu zdraví prospěšných minerálních látek. Srnčí maso disponuje vysokým obsahem kvalitních bílkovin, minerálních látek, fosforu, železa, draslíku a vitamínů skupiny B. Jehněčí maso pochází z mláďat ovcí do věku šesti měsíců, proto je velice libové, zdravé a kvalitní. Maso ostatní drůbeže, jako je kachna, krůta nebo kuře, je světlé a lehce stravitelné, zároveň je bohatým zdrojem sodíku, draslíku a zinku. Pomyslnou třešničkou na dortu je maso z lososů. Maso obdivuhodné ryby, jenž se plaví dalekou cestu, aby mohla na svět přivést potomstvo, je mimo jiné vzácným zdrojem jódu a rybího tuku, který je pro každý organismus nepostradatelný.

Aby mělo krmivo Taste of the Wild ještě lepí chuť, jsou do něj přidávány sladké brambory, bylinky, borůvky, maliny a rajčata. Oplaťte věrnou psí lásku a nakrmte čtyřnohého mazlíčka kvalitním krmivem Taste of the Wild!

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje