Plánujete dámskou jízdu v hlavní metropoli, ba dokonce v zahraničí? Pakliže si chcete vyhodit z kopýtka, měla byste vyrazit na nákupy. Nové šaty, lodičky a šperky. Z obchodního centra přímo ke kadeřníkovi. A od kadeřníka do půjčovny aut. Mejdan musí být luxusní ve všech směrech a jet do vyhlášeného klubu ve staré škodovce není to pravé ořechové. V následujících řádcích vám prozradíme, jaký automobil naplní vaše očekávání a kde si takové vozidlo půjčit.

Jaké auto vybrat?

Silnice jsou přehlceny modely mladoboleslavské automobilky Škoda Auto či německých vozidel Volkswagen. Přepychovou a komfortní jízdu vám dopřeje Audi A6 Avant. Jakmile zaparkujete před klubem, vystoupíte v botách na podpatcích, ihned se stanete středem pozornosti. A právě o to vám na dámské jízdě jde.

Jestliže jste ochotná připlatit, můžete usednout za volant exkluzivního vozidla Ford Mustang Cabrio. Dámy, tak který automobil vás oslovil?

Kde si auto půjčit?

Nyní ještě vyřešit problém, kde takový automobil půjčit. Bezkonkurenční ceny, bohatý vozový park a profesionální přístup nabízí půjčovna aut Taggart, která působí v Praze. Její portfolio služeb zahrnuje krátkodobý a dlouhodobý pronájem. K zapůjčení jsou spolehlivá vozidla, která jsou maximálně jeden rok stará. Veškerá vozidla prochází pravidelným servisem, tudíž vás nikde nenechají ve štychu.

  Jak vybrat šperky podle typu obličeje

Toužíte-li po luxusním vozu, nabídka autopůjčovny Taggart vás nadmíru uspokojí. Vedle tradičních automobilů značky Škoda Auto se můžete těšit i na exotické kousky, jako je již zmíněný Ford Mustang Cabrio. Dámská jízda bude stát určitě zato.

Autopůjčovna pronajímá vozidla s limitem i bez limitu najetých kilometrů. Nespornou výhodou je individuální přístup ke klientům. Vždy bude vyhověno vašim požadavkům. Půjčovna aut vám objednaný automobil přistaví na místo určení po Praze zcela zdarma.

Comment(0)