- Komerční sdělení -zeny
BydleníÚklid domácnosti již nemusí být otrava!

Úklid domácnosti již nemusí být otrava!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každoročně řešíme vánoční úklid, stresujeme se pečením, vařením, mytím oken a nakupováním. Až před týdnem jsem v tom vánočním presu našla volnou chvíli, posedět s kamarádkami a postěžovat si, jak je to velice stresující a namáhavé. Nákupy, práce, děti, domácnost, manikúra, pedikúra, kadeřník…kdo to má všechno stihnout? Až jedna z kamarádek mi poradila, že má na to jednoduché řešení! Na úklid domácnosti si pravidelně objednává hospodyni ze společnosti www.rodinavpohode.cz. Prozradila nám, jak je to osvěžující a kolik času a stresu jí díky této výpomoci odpadne. Dokonce i vztahy v rodině se posunuly k lepšímu, což je neuvěřitelné! Pokud chcete být také více odpočatí a hýřit optimismem a energií, využijte úklidové služby také!

background-podstranka

 Co všechno firma www.rodinavpohode.cz nabízí?

 

Společnost nabízí profesionální hospodyni, která k vám do domácnosti bude docházet pravidelně, nebo můžete její služby využít i nárazově. Přístup i služby jsou na vysoké úrovni, aby uspokojily i toho nejnáročnějšího klienta. Záleží jen na vás zda si necháte uklidit byt, nebo dům, nic není problém! Zdali potřebujete v domácnosti něco opravit, nebo udržovat vaši zahradu, společnost nabízí i řemeslné a zahradnické práce. Navíc je vše velice jednoduché, stačí vyplnit nezávazný formulář na internetových stránkách společnosti, kde zaškrtnete o jaký druh úklidu máte zájem, dále vyplníte vaše jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Až vás bude společnost kontaktovat, stačí si již dohodnout jaký termín a čas vám nejvíce vyhovuje a poté se už jen těšit z uklizeného bytečku, nebo domu!

logo

 

Nabízené úklidové služby

 

  • Úklid jednorázový (min. 3 hod.), pravidelný (min. 3 hod. týdně), generální (velký úklid domácnosti, po malířích, před svátky apod.)
  • Úklid domácnosti s žehlením
  • Žehlení doma
  • Žehlení s dovozem
  • Mytí oken
  • Vaření jídla
  • Čištění koberců a sedaček
  • Služby hodinového manžela pro řemeslné práce v bytech a domech
  • Některé zahradnické práce
  • Úklid bytového domu

logo

Autor článku: Štěpánka Pírková

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje