Plazmalifting

Také je nazýván ,,živá voda”, má totiž siné regenerační účinky. Aplikace je jednoduchá. Na obličej dostanete znecitlivující krém. Zamezí se tak bolesti při vpichu jedly. Sestra vám odebere krev a odstředí v centrifuze krevní plazmu obsahující krevní destičky, kmenové buňky a bílé krvinky. Lékař vám tenkou jehličkou aplikuje plazmu kolem vrásek. Žádný stres, zákrok trvá jen chvilku. Výsledek je patrný hned, ale vyplatí se opakovat po několika měsících. Po ošetření je možnost zarudlé pokožky, kůže může trochu pálit. Nedoporučuje se opalování, sauna a intenzivní cvičení.

omlazení

 

Kyselina hyaluronová

I při tomto zákroku se používá znecitlivující krém. Kyselina se aplikuje jehličkou pod kůži obličeje a délka zákroku trvá celkem 10 minut. Není to vždy zcela příjemné, ale dá se to vydržet. Hned po zákroku budete trochu oteklá, ale do druhého dne se vše zpraví. Na tváři se také mohou objevit modřinky, zkuste zaledovat, nebo zakrýt make-upem. Hlavní a důležitá věc je se vyhnout mimické zátěži obličeje. Žádný bazén, žádná sauna a ni pohyb na slunci. Tato metoda je také pomáhá odstranit kruhy pod očima, vytvarovat kontury obličeje.

Mikrojehličková radiofrekvence

Při tomto zákroku opět dochází k natření znecitlivujícího krému na obličej aby se předešlo k bolestivému vpichu 25 zlacených mikrojehliček. Ty proniknout do hloubky od 0,5 do 3,5 mm. Proniká jimi tepelná energie, která stimuluje kůži a docílí vypnutí vrásek. Celá procedura trvá 30 – 60 minut. Kontrola probíhá počítačem. Tato metoda dokáže ošetřit dekolt, krk a další partie. Po zákroku budete mít kůži zarudlou, ale vše se vrátí do normálu v průběhu druhého dne. Je možnost také výskytu mikrostroupků. Liftingový efekt je vidět hned po ošetření. Opakování se doporučuje s měsíční pauzou.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

Press-Media.cz

Svět Ženy Facebook
Comment(0)