- Komerční sdělení -zeny
BydleníInspirace pro váš útulnější domov – vsaďte na bytový...

Inspirace pro váš útulnější domov – vsaďte na bytový textil!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chodíte po vaší domácnosti s pocitem, že „to stále není ono“? Je na čase se odhodlat a vnést do vašeho domova tu správnou atmosféru! Máme pro vás několik tipů, jak snadno a rychle přeměníte vaši domácnost v místo, kde se budete cítit báječně.

Doplňky hrají prim

Každé místo se stane jedinečné jen díky doplňkům. Pokud jsou správně vybrány, dodají interiéru styl a pohodu. Je důležité, abyste doplňky sladila barevně a stylem, jinak si koledujete o problém. Jestliže k sobě doplňky nebudou ladit, stane se prostor jen změtí nesourodých stylů, a to vás bude rozčilovat. Při výběru doplňků se držte zlatého pravidla: Méně znamená více!

Začněte prakticky

Nejdříve je třeba si pořídit doplňky, které plní praktickou funkci. Jsou to například záclony, závěsy, ubrusy aj. Jsou to věci, které budou u vás doma natrvalo. Zatímco obrázky lze měnit třeba každý den, záclony nebo ubrus těžko.

Například ubrusy se vrací do módy a své místo by měly mít na velkém jídelním stole i na každém menším stolečku. Ani u vás doma by neměl chybět klasický bílý ubrus, protože se dá skvěle kombinovat s ostatními doplňky. Zárukou krásného vzhledu i výdrže je ubrus z žakárového damašku. Tento materiál vypadá luxusně a vyznačuje se vysokou pevností.

Mezi nezbytné funkční doplňky patří kvalitní povlečení. Vybírejte podle designu a materiálu. Doporučujeme povlečení z bavlny, protože bavlna je velmi příjemná na tělo, odvádí pot a zahřeje. Nezapomeňte, že do dětského pokoje patří povlečení s veselými motivy oblíbených dětských hrdinů. Nejpopulárnější je povlečení s postavičkami z Disney filmů.

Praktické doplňky patří také do koupelny. Pořiďte si barevné ručníky, které dodají koupelně šmrnc.

Na jednom místě vše!

Nákup všech doplňků vás nemusí přijít draze. Spojení kvality a atraktivního vzhledu nabízí česká společnost Tibex s.r.o. v internetovém obchodě tibex.cz a v kamenných prodejnách. U Tibex s.r.o. seženete také polštáře, peřiny či prostěradla.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje