Patříte k těm, kteří kupují dárky na poslední chvíli? Nezoufejte, protože určitě nejste jediní. Ovšem řada opozdilců dělá jednu zásadní chybu. A tou je, že začnou panikařit a koupí první věc, co jim pod ruku přijde. Dárek sice mají, ale otázkou je, zda ten správný. Sice se praví „darovanému koni na zuby nehleď“, ale určitě byste si přáli, aby zrovna ten váš dárek potěšil.

doplňky

Myslíte si, že dárky typu ponožky, barevné bačkory a další jim podobné jsou přežitek? Vyvedeme vás z omylu. I tyto jmenované dárky mohou být natolik originální a jedinečné, že obdarovanému zaplesá srdíčko. Pojďte se přesvědčit.

Barevné bačkory

Darovat někomu teplé bačkory v létě by asi nedávalo smysl. Ovšem darovat originální a luxusní teploučké bačkory vyrobené z tradiční peruánské látky – to už je jiné kafe. Záleží vám přece také na tom, aby osoba, jež od vás takový dárek dostane, pocítila komfort „na vlastní nohy“. Ne nadarmo se praví: to chce klid a nohy v teple! Je to stará a jednoduchá rada, jak si uchránit své zdraví. Pravdou je, že takové bačkory potěší spíš starší ročníky. Neházejte flintu do žita, pokud přemýšlíte o dárku pro dceru.

  Peněženka je funkčním a stylovým doplňkem pro ženy, muže, děti

dárky

Barevné tenisky

Jestliže máte maminku či babičku vyřešenou a na svém seznamu dárku odškrtnutou, zbývá mladší generace. Mladou slečnu zaručeně potěší barevné kotníkové tenisky značky INTISHINE. Opět vyrobeny z pevné peruánské látky aguayo. Tenisky jsou originální a v běžné obuvi na ně určitě nenarazíte. Zvlášť mladí lidé mají touhu odlišit se od ostatních kamarádů. S těmito teniskami se jim to zaručeně povede.

Módní doplňky

Do třetice všeho dobrého přinášíme hned několik tipů na bezva dárky. Jsou jimi módní doplňky, kde existuje nespočet možností. Od ozdob do vlasů, přes opasky, peněženky, šály, šátky, až po kabelky. Popřemýšlejte pouze nad tím, co daný člověk nejvíc uvítá. Ovšem módních doplňků není nikdy dost a disponují jimi jak muži, tak ženy.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

 

 

 

Related post

Móda a Styl

Máte rádi šperky? Vsaďte na bižuterii!

Comment(0)