- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiHurá, prší! Otevřete deštníky!

Hurá, prší! Otevřete deštníky!

-

- Komerční sdělení -aktuality

I tak by mohlo znít radostné zvolání, když se objeví dešťové kapky. Zatímco před pár lety bychom konstatovali: “Ach jo, zase prší.” Ať už se tedy z deště budete radovat nebo ne, plánovaný výlet rozhodně nemusíte odkládat. Tedy jedině v tom případě, že máte v botníku připravené dámské holínky, pánské holínky a hlavně dětské holínky. Obzvlášť děti se bez svých dětských holínek neobejdou. Dospěláci to přinejhorším zvládnou i v dámských teniskách a pánských teniskách, protože umí našlapovat mezi kalužemi a nemají tendenci každou tu louži “vymést”. Nehledě k tomu, že dnešní dámské holínky a dětské holínky už zdaleka nejsou považovány pouze za účelovou obuv. Dámské i dětské holínky totiž umí být i neskonale krásné. Ony ani ty pánské holínky nejsou stylově zanedbané. Navíc bývají krásně zateplené, většinou s vyjímatelnou vložkou, kterou je možno tu a tam i vyprat. Dámské holínky, pánské holínky a dětské holínky se tudíž zařadily mezi cool boty. Proto je také pořídíte na coolboty.cz.

Nohy v teniskách = nohy jako v bavlnce

Sem tam nějaká bouřka s přívalovým deštěm, jinak sucho. Jakmile však voda vsákne či uteče z povrchu pryč, je potřeba obout nohy do tenisek. V pánských teniskách a dámských teniskách z coolboty.cz vaše nohy poběží úplně samy. Podle toho, jaké vyberete, perfektně vám poslouží nejen ve fitku a v tělocvičně, ale také na výšlapu, procházce městem, na zahradě či v interiéru chalupy.

Deštník – věc praktická a módní

Pojďme se na chvíli vzdálit od pánské obuvi, dámské obuvi a dětské obuvi a zaměřme se na další předmět, bez kterého se neobejdeme. Věc, která je praktická, která ale zároveň může sloužit jako módní doplněk. Tak trochu souvisí s dámskými, pánskými i dětskými holínkami, protože nás ochrání před vodou. Ne, řeč není o pláštěnce, ale o pěkném stylovém deštníku. Až si budete na coolboty.cz deštník vybírat, mrkněte také na cestovní kufry a cestovní tašky. Stojí to za to.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje