I tak by mohlo znít radostné zvolání, když se objeví dešťové kapky. Zatímco před pár lety bychom konstatovali: “Ach jo, zase prší.” Ať už se tedy z deště budete radovat nebo ne, plánovaný výlet rozhodně nemusíte odkládat. Tedy jedině v tom případě, že máte v botníku připravené dámské holínky, pánské holínky a hlavně dětské holínky. Obzvlášť děti se bez svých dětských holínek neobejdou. Dospěláci to přinejhorším zvládnou i v dámských teniskách a pánských teniskách, protože umí našlapovat mezi kalužemi a nemají tendenci každou tu louži “vymést”. Nehledě k tomu, že dnešní dámské holínky a dětské holínky už zdaleka nejsou považovány pouze za účelovou obuv. Dámské i dětské holínky totiž umí být i neskonale krásné. Ony ani ty pánské holínky nejsou stylově zanedbané. Navíc bývají krásně zateplené, většinou s vyjímatelnou vložkou, kterou je možno tu a tam i vyprat. Dámské holínky, pánské holínky a dětské holínky se tudíž zařadily mezi cool boty. Proto je také pořídíte na coolboty.cz.

více v článku...

  Výborné oblečení do chladného počasí

Nohy v teniskách = nohy jako v bavlnce

Sem tam nějaká bouřka s přívalovým deštěm, jinak sucho. Jakmile však voda vsákne či uteče z povrchu pryč, je potřeba obout nohy do tenisek. V pánských teniskách a dámských teniskách z coolboty.cz vaše nohy poběží úplně samy. Podle toho, jaké vyberete, perfektně vám poslouží nejen ve fitku a v tělocvičně, ale také na výšlapu, procházce městem, na zahradě či v interiéru chalupy.

Deštník – věc praktická a módní

Pojďme se na chvíli vzdálit od pánské obuvi, dámské obuvi a dětské obuvi a zaměřme se na další předmět, bez kterého se neobejdeme. Věc, která je praktická, která ale zároveň může sloužit jako módní doplněk. Tak trochu souvisí s dámskými, pánskými i dětskými holínkami, protože nás ochrání před vodou. Ne, řeč není o pláštěnce, ale o pěkném stylovém deštníku. Až si budete na coolboty.cz deštník vybírat, mrkněte také na cestovní kufry a cestovní tašky. Stojí to za to.

Post by admin

Comment(0)