Přemýšlíte nad tím, jak zařídíte svou domácnost? Nevíte, po jakém křesle sáhnout, případně po jaké sáhnout pohovce? Nebo vám snad dělají problém bytové doplňky a bytový textil? Se zařizováním vaší domácnosti vám bezesporu pomůže znamení, ve kterém jste se narodili. Jen málokterý člověk si uvědomuje, jak moc mohou znamení zvěrokruhu odhalit jeho touhy, vlastnosti či reakce. Znamení zvěrokruhu neodhalují jenom to, jaký je člověk milencem nebo jaká je jeho povaha, ale také odhalují i to, v jaké domácnosti se cítí dobře. A to může člověk využít při zařizování svého domova. 

Panny milují přírodní materiály

Narodili jste se ve znamení panna? V takovém případě nesnášíte umělé věci. Dáváte přednost přírodním materiálům. Milujete především dřevo, proto sázíte na dřevěný nábytek, případně na dřevěné podlahové krytiny. Jelikož patříte k pořádkumilovným tvorům, při výběru bytových doplňků hledáte především takové, na které se nebude tak moc usazovat prach. 

  LED osvětlení do moderní domácnosti

Býci chtějí luxus

Býci jsou zase typičtí tím, že milují luxus. Chtějí se obklopovat hezkými věcmi a dbají na modernost a útulnost. Dokážou stovky tisíc investovat jenom do kuchyně, jelikož to je pro ně hlavní místnost domu. Z vůní jsou pro ně typická těžší aromata, a to konkrétně opium či pižmo. 

Váhy potřebují harmonickou domácnost

Dokonalá harmonie, sjednocení všech prvků, a to i těch sebemenších detailů. Takto lze ve zkratce popsat domácnost, ve které žijí váhy. Váhy potřebují žít v naprosto dokonalé domácnosti, která je plná pestřejších barev, jež dodávají interiérům osobitost. Nebojí se ani tmavých odstínů, které kombinují s mořskou zelení. 

Berani rádi pohodlí

A co berani? Ti zase preferují především pohodlí před moderností a útulností. Berani jsou typičtí svými ambicemi a energií, i proto sází především na červenou barvu, která v jejich domácnosti musí hrát prim. 

Post by admin

Comment(0)