- Komerční sdělení -zeny
BydleníVytvořte si inspirativní domov s fototapetami

Vytvořte si inspirativní domov s fototapetami

-

- Komerční sdělení -aktuality

Udělat z domova krásné a stylové místo může být velmi snadné a rychlé. Stačí, když dáte nový svěží vzhled zdem v pokojích. Jak je vylepšit? Přeci fototapetami.

Fototapety jsou skvělým způsobem, jak si doma vykouzlit dokonalou atmosféru, a přitom nedělat radikální změny a úpravy. Nalepte si na zeď papírové nebo vliesové fototapety od společnosti Barkotex a uvidíte, jak váš domovo prokoukne.

Každý pokoj může mít jinou tvář

Vaší fantazii se meze nekladou. Moderní fototapety na zeď od značky Komar jsou uzpůsobeny k instalaci do obýváků, kuchyní, pokojíků, ložnic i do kanceláří. Nechte se inspirovat našimi tipy, které v případě zájmu můžete zakoupit zde.

Obývák – místo plné inspirace

Když večer všechno ztichne a vy sedíte v pohodlném křesle, sledujete film nebo máte rozečtenou knihu, atmosféru příjemně dokreslí fototapeta SCENICS EDITION 2 FUSION s motivem nočního města, které nikdy nespí. I během dne se budete kochat odlesky světel, které vytvářejí trojrozměrný efekt. Nechte se vtáhnout do obrazu.

Ložnice – něžná romance pro každý den

Tiché místo, kde můžete v klidu snít – taková by měla být ložnice. S pomocí fototapety FLOWERS TEXTURES BOTANICA se vaše ložnice promění v místo skryté kdesi v trávě, kde naplno bují luční život, pomalu tu ševelí větřík a vy si užíváte podmanivou vůni květin.

Dětský pokoj – tady rozhodně nesmí chybět barvy

Radost a energie by měla z dětského pokoje čišet na první pohled. Krásná fototapeta FLOWERS TEXTURES JOLI s motivem ručně kreslených květů v červených, žlutých, fialových, modrých a zelených odstínech bude v dětském pokoji vytvářet veselou atmosféru. Hodit se bude ale i do jídelních koutků, do chodby nebo kamkoli jinam.

Kuchyně – nechte se unášet omamnou vůní

V kuchyni chceme cítit vůni koření, bylinek, čerstvé zeleniny a oblíbeného jídla. Díky fototapetě SCENICS EDITION 2 PROVENCE se z vaší kuchyně může rázem stát prosluněné místo uprostřed levandulového pole. Cítíte tu vůni?

Koupelna – svěžest od rána až do večera

Máte rádi televizní pořady, kde se lidé koupají ve vodopádu uprostřed džungle? I vy si můžete připadat jako byste právě stáli pod vodou padající z útesu. Stačí si do koupelny pořídit fototapetu SCENICS EDITION 2 SPIRIT, ze které jako by voda a svěžest téměř odkapávaly rovnou do vaší koupelny.

Kancelář – když chcete být sami a soustředit se

Na práci je potřeba klid, a proto si v kanceláři udělejte příjemné a klidné prostředí. Pomoci může i zajímavá fototapeta SCENICS EDITION 2 LOFT, která jako by vás přenesla mezi vysoké budovy zahalené do západu slunce.

Koutek jen pro vás

Chcete si chvíli posedět a na nic nemyslet? Nebo hledáte místo, kde si s dětmi přečtete pohádku, s rodiči vypijete kávu nebo s partnerem proberete pracovní den? Udělejte si svůj koutek, kde vám bude dobře, třeba v rohu kuchyně, v jídelně nebo jen tak v hale. Fototapeta SCENICS EDITION 2 DAYBREAK s tichou vodní hladinou, ve které se zrcadlí nebe plné červánků a vy se můžete zadívat do dalekých lesů vás příjemně naladí.

Pomohli jsme vám představit si, jak by mohl váš domov vypadat, kdybyste si pořídili moderní fototapety? Pak neváhejte a udělejte si i vy z každé místnosti své vysněné místo. Pokud váháte, jaký materiál zvolit, přečtěte si tento článek.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje