Udělat z domova krásné a stylové místo může být velmi snadné a rychlé. Stačí, když dáte nový svěží vzhled zdem v pokojích. Jak je vylepšit? Přeci fototapetami.

Fototapety jsou skvělým způsobem, jak si doma vykouzlit dokonalou atmosféru, a přitom nedělat radikální změny a úpravy. Nalepte si na zeď papírové nebo vliesové fototapety od společnosti Barkotex a uvidíte, jak váš domovo prokoukne.

Každý pokoj může mít jinou tvář

Vaší fantazii se meze nekladou. Moderní fototapety na zeď od značky Komar jsou uzpůsobeny k instalaci do obýváků, kuchyní, pokojíků, ložnic i do kanceláří. Nechte se inspirovat našimi tipy, které v případě zájmu můžete zakoupit zde.

Obývák – místo plné inspirace

Když večer všechno ztichne a vy sedíte v pohodlném křesle, sledujete film nebo máte rozečtenou knihu, atmosféru příjemně dokreslí fototapeta SCENICS EDITION 2 FUSION s motivem nočního města, které nikdy nespí. I během dne se budete kochat odlesky světel, které vytvářejí trojrozměrný efekt. Nechte se vtáhnout do obrazu.

  4 skvělé tipy, díky kterým vás bude provoz domácnosti stát o něco méně

Ložnice – něžná romance pro každý den

Tiché místo, kde můžete v klidu snít – taková by měla být ložnice. S pomocí fototapety FLOWERS TEXTURES BOTANICA se vaše ložnice promění v místo skryté kdesi v trávě, kde naplno bují luční život, pomalu tu ševelí větřík a vy si užíváte podmanivou vůni květin.

Dětský pokoj – tady rozhodně nesmí chybět barvy

Radost a energie by měla z dětského pokoje čišet na první pohled. Krásná fototapeta FLOWERS TEXTURES JOLI s motivem ručně kreslených květů v červených, žlutých, fialových, modrých a zelených odstínech bude v dětském pokoji vytvářet veselou atmosféru. Hodit se bude ale i do jídelních koutků, do chodby nebo kamkoli jinam.

Kuchyně – nechte se unášet omamnou vůní

V kuchyni chceme cítit vůni koření, bylinek, čerstvé zeleniny a oblíbeného jídla. Díky fototapetě SCENICS EDITION 2 PROVENCE se z vaší kuchyně může rázem stát prosluněné místo uprostřed levandulového pole. Cítíte tu vůni?

Koupelna – svěžest od rána až do večera

Máte rádi televizní pořady, kde se lidé koupají ve vodopádu uprostřed džungle? I vy si můžete připadat jako byste právě stáli pod vodou padající z útesu. Stačí si do koupelny pořídit fototapetu SCENICS EDITION 2 SPIRIT, ze které jako by voda a svěžest téměř odkapávaly rovnou do vaší koupelny.

  Kuchyňské dřezy Franke

Kancelář – když chcete být sami a soustředit se

Na práci je potřeba klid, a proto si v kanceláři udělejte příjemné a klidné prostředí. Pomoci může i zajímavá fototapeta SCENICS EDITION 2 LOFT, která jako by vás přenesla mezi vysoké budovy zahalené do západu slunce.

Koutek jen pro vás

Chcete si chvíli posedět a na nic nemyslet? Nebo hledáte místo, kde si s dětmi přečtete pohádku, s rodiči vypijete kávu nebo s partnerem proberete pracovní den? Udělejte si svůj koutek, kde vám bude dobře, třeba v rohu kuchyně, v jídelně nebo jen tak v hale. Fototapeta SCENICS EDITION 2 DAYBREAK s tichou vodní hladinou, ve které se zrcadlí nebe plné červánků a vy se můžete zadívat do dalekých lesů vás příjemně naladí.

Pomohli jsme vám představit si, jak by mohl váš domov vypadat, kdybyste si pořídili moderní fototapety? Pak neváhejte a udělejte si i vy z každé místnosti své vysněné místo. Pokud váháte, jaký materiál zvolit, přečtěte si tento článek.

Post by admin

Comment(0)