Nemůžete změnit povahu a chování partnera. Nicméně můžete ho změnit od hlavy až k patě jinak – stylovým oblečením. Staré a onošené kousky, které už před několika lety vyšly z módy, bez váhání vyhoďte ze skříně. A uvolněte místo na trendy oblečení, jež si váš partner zamiluje. V následujících řádcích vám prozradíme tipy, díky nimž to bude drahé polovičce slušet víc než kdy dřív.

Na pánskou módu se specializuje internetový obchod Denzel.sk, který se pyšní pestrou škálou produktů a příjemnými cenami. A právě v tomto e-shopu můžete svého miláčka obléct od hlavy až k patě.

více v článku...

Jaro

Je zřejmé, že na jaro je potřeba jiné oblečení než v zimě. A proto si projdeme módní oblečení období po období. Jaro je charakteristické teplými dny a chladnými noci. Odpoledne muže oblečte do barevného trička s džíny. Kdežto ve večerních hodinách rtuť teploměru klesá, mnohdy téměř k nule. V takové chvíli si partner rád obleče mikinu či svetr. Pánske mikiny jsou s kapucí a bez kapuce. Hodí se do chmurného počasí. Pokud váš muž preferuje elegantnější oděv, k dispozici jsou pánské svetry v mnoha barvách a střizích.

  Tenisky, na které se můžete 100 % spolehnout

Léto

Horké letní dny žádají co nejmenší vrstvu oblečení. Trička, nátělníky a kraťase nesmí v šatníku určitě chybět. Hitem letošního léta budou trička s nápisy a obrázky. Některá trička se pyšní výraznými barvami, jiná jsou střídmější. Záleží na tom, co se vašemu partnerovi líbí. Chce-li být na veřejnosti nenápadný, sáhne spíše po tričku v béžové barvě s malým a nevtíravým obrázkem. Pakliže je rád středem pozornosti, zalíbí se mu zelené tričko s výrazným potiskem přes celou přední část. K tomu stačí obléct riflové kraťasy a ruku v ruce můžete vyrazit do ulic.

Podzim

Začátkem podzimu si často užíváme ještě letního počasí, ale večery se pomalu ochlazují. Na večerní procházku si proto partner může hodit svetr přes rameno. Pánske svetre jsou vhodné do jakéhokoliv počasí. Vždy perfektně zahřejí a jsou stylové. Čím více se bude blížit zima, tím více je žádoucí přítomnost kabátu a bundy.

Zima

V zimním období zahřejí pánske kabáty. Chrání nejen před chladem, ale také povětrnostními podmínkami. Jsou elegantní a kouzlo v nich najde i muž přihlížející spíše ke sportovní módě. Jakmile si váš partner kabát oblékne, opět se do něj zamilujete. Kabát nemusí být pouze v černé barvě, nabízí se i tmavě modrý, hnědý a šedý.

  Vybíráme bižuterii
Comment(0)