V dnešní době už rozhodně není pravidlem, že móda je jen parketou žen. Spousta mužů má svůj styl a zvládají se oblékat lépe než kdekterá žena. Přesto si typický Čech s klidem vezme ponožky do sandálů. Pokud nechcete, aby vám dělal ostudu, musíte to vzít do vlastních rukou.

11846-pánske mikiny1

Že se v mužské módě nevyznáte?

Je pochopitelné, že se lépe orientujete v tom, co je trendy na ženském pohlaví. Máte to nastudované z různých magazínů, sociálních sítí, okoukané od kolemjdoucích a desetkrát probrané s kamarádkami. Na hezky oblečeného chlapa se podíváte a v duchu mu složíte poklonu, ale už se nezabýváte tím, kde se asi kupují tak nádherné pánské kabáty.

Proto je nejlepší vytipovat nějaké místo, kde se můžete inspirovat. Nemáme na mysli fyzické místo. Vy snad víte o nějakém, kde by se scházeli jen stylově oblečení muži? Daleko snadněji si jde mužskou módu prohlédnout online. Na internetu najdete spoustu stránek věnujících se mužské módě, na některých se styloví muži dokonce sami chlubí svými outfity.

  Společenské a plesové šaty si vyberte podle postavy

Alternativní možností je podívat se přímo do obchodů, jaké mužské oblečení nabízí. Zkuste to na dstreet.sk nebo jiném eshopu, který se věnuje výhradně pánské módě. V opačném případě by se totiž mohlo stát, že daleko raději zamíříte do kategorie pro ženy.

Kabáty, saka a košile

Není tajemstvím, že nejkrásnější jsou muži v košilích a oblecích. A všechny také moc dobře víme, že to je právě oblečení, které nosí nejméně rádi. Přitom se dají sehnat tak hezká pánská saka a pánské košile.

Ale není to jen o oblecích. Působivě vypadá také to, když si muži obléknout pánské kabáty. V případě lehce ležérního stylu postačí svetr a dokonce se dají sehnat elegantní pánské mikiny. Ne vždycky platí, že hezké oblečení je nepohodlné.

Ale nezapomeňte na jednu zásadní věc. Nemůžete chtít po mužích, aby se hezky oblékali, když budete sama vyznávat styl mikina a tenisky. Pokud má váš přítel chodit v obleku, budete muset vytáhnout šaty.

A není to moc zženštilé?

Ne, není. Zaprvé v 21. století je možné úplně všechno. A za druhé co je špatného na tom, když o sebe muži dbají? To, jak se upravujeme a jak se oblékáme, hodně ovlivňuje, jak nás vnímá okolí. Jen si to sama představte. S kým by vám bylo příjemnější jednat? S mužem v tričku a mikině nebo s tím, který má džíny, košili a pěkné sako?

  V čem jsou clip in vlasy výjimečné?

Časem se to třeba naučí sám

Většinu mužů je až do smrti potřeba vodit za ručičku a neustále jim říkat, co mají dělat. Přestože si připadají jako vládci lidstva, ve skutečnosti za nimi stojí ženy, které jim dělají osobní poradce. Můžete ale doufat, že si časem začnou pánské bundy, košile, kabáty, svetry, saka a další oblečení vybírat sami. Styl se totiž dá naučit. Muže je jen potřeba trochu popostrčit a říci jim, že by se mohli aspoň trochu zaměřit na to, jak se oblékají.

Comment(0)