Svatební den je jeden z nejdůležitějších okamžiků v našem životě. Vkládáme do něj již pár měsíců před samotným obřadem spoustu energie, ale také životních úspor. Odměnou za to očekáváme, den, který z naší paměti jen tak nevymizí.

Přípravy na svatbu

10420145_10203397004140120_4849253969482880899_n

 

Svatební fotografie obr. 1

Pokud plánujete svatbu ve větším stylu, kde budou přítomni všichni vaši známí a rodina, je zapotřebí obstarat mnoho věcí okolo. Jednou z nejzásadnějších je samotný výběr svatebních šatů. Důležité je, aby zvolený střih seděl vaší postavě a aby, jste se v nich cítily příjemně. Je to přece váš velký den. Co by to bylo za svatbu, kdyby chyběly květiny? Kytice pro nevěstu a družičky jsou nezbytné stejně jako květinová výzdoba ve zbytku svatebních prostorech. Dále také svatební hostina. Pořádně si promyslete, jaké dobroty byste uvítali na svatební hostině v tento velký den. A na závěr správný výběr fotografky.

IVI_5731

 

Svatební fotografie obr. 2

Proč je výběr fotografky tak důležitý?

Jelikož jde o velký den ve vašem životě a chceme ho mít náležitě zdokumentovaný, je také důležité umět si správně vybrat fotografku. Vyfotit pár snímků umí skoro každý, ale aby fotografie zachycovaly emoce a zásadní okamžiky ze svatby, už je opravdové umění! Takové pocity z fotografií umí navodit velice šikovná fotografka Iva Mažgútová, která má zkušenosti již se stovkami svateb a její zákazníci jsou nad míru spokojeni. Iva vkládá do fotek život a cosi neobyčejného. Její práce jsou kreativní, protože se vždy snaží z dané situace vytěžit co nejvíce.

  Svatební video zachytí vaše jedinečné okamžiky

Po pár letech, až otevřete svoje fotoalbum, na vás bude stále dýchat atmosféra onoho dne a budete se cítit jako by to bylo právě včera.

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Related post

Zprávy

Originální a netradiční svatba na statku Benice

Móda a Styl

Svatební sezóna pro rok 2016 se kvapem blíží!

Služby

Rozlučte se s létem stylovým firemním večírkem na statku!

Comment(0)