- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyŠkoda v obchodě nebo na sjezdovce? Kryjte rodinu správným...

Škoda v obchodě nebo na sjezdovce? Kryjte rodinu správným pojištěním!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Je to mžik, dítě proběhne uličkou a svrhne televizor, který se rozbije na tisíce kousíčků. Nebo ještě hůře, po kurzu lyžování se vydá v Rakousku na sjezdovku a u dojezdu srazí lyžařku, kterou je nutné kvůli zraněním hospitalizovat v nemocnici. Obě události mají obrovské psychologické, ale také finanční dopady na celou rodinu. U druhého zmiňovaného případu mohou jít škody doslova do milionů korun. Není proto vhodnější celou rodinou krýt kvalitním pojištěním, které na tyto každodenní případy pamatuje?

Pojistný produkt pro celou rodinu

Všichni členové domácnosti v klidu? Přesně to je cílem pojištění odpovědnosti občana za škodu, která může být na životě, zdraví, majetku nebo finanční. Jedná se o nehody, ke kterým může dojít v běžném životě, ale důsledkem je vznik škody, kterou viník musí poškozenému uhradit. Může se jednat o rozsednuté brýle v kavárně, politá elektronika na stolku v restauraci nebo vytopení sousedů prasklou hadičkou k myčce. Právě toto jsou klasické případy, na které se tento pojistný produkt vztahuje a z toho důvodu se mu také někdy přezdívá pojistka na blbost.

S různou výší plnění

A jakou variantu pojištění vybrat? U tohoto druhu pojišťovna ERGO nabízí čtyři různé varianty, které se neliší zaměřením, ale pouze zvolenou pojistnou částkou, která může být 3, 5, 7 nebo 10 milionů korun. Posledně zmiňovanou možnost by měli volit lidé, kteří chtějí mít jistotu i při rekreačním sportu doma a v zahraničí. Velkou výhodou této pojistky je totiž celosvětová platnost, což oceníte na dovolené nebo zahraničních cestách.

Škody bez úmyslu a mimo rodinu

Jako v případě jiných pojištění i pro toto platí některé výluky, při kterých ke krytí škody nedojde. Především nesmí jít o úmyslně způsobené škody nebo pod vlivem alkoholového opojení nebo drog. Současně se nevztahuje pojištění na škody vzniklé samotnému pojistníkovi nebo spolupojištěným z jedné domácnosti. Obdobně pojištění neplatí na věci pronajaté nebo půjčené.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje