Společnost SAPELI, největší český výrobce dveří a zárubní, představuje letošní novinky ve svém portfoliu. U zákazníků nejoblíbenější sortiment bílých dveří byl rozšířen o novou EKO barvu, dekory lamino dveří doplnily šedé odstíny včetně atraktivního industriálního betonu a celoskleněné dveře a stěny SAPGLASS oživily nové retro motivy. Inovace se vedle designu týkají také technologií. Exkluzivně pouze u SAPELI najdete desénové magnetické rozety ke klikám, které se instalují snadno a rychle bez nutnosti vrtání do dveří, navíc drží jako přibité.

Exklusivně jen u SAPELI praktické magnetické rozety

Rozety, které se kolem kliky protáčí, mohou vaše nové dveře poškrábat. Uvolněné rozety, které nedrží, kde mají, navíc kazí dojem z jinak perfektních dveří. SAPELI proto přichází s desénovými, tenkými rozetami na principu magnetu, které drží na místě jako přikované. Konstrukční systém rozet fungujících na bázi silného magnetu se velmi snadno instaluje bez přivrtání či lepení, je velmi pevný a kliky fixuje na dlouhou dobu. Magnetické rozety jsou nabízeny v materiálu broušená nerez a titanovém černém matném povrchu a najdete je exkluzivně pouze v sortimentu SAPELI, pro které je dodává společnost M&T.

Bílá EKO barva – dokonalý povrch dveří za nižší cenu

Bílé dveře jsou věčnou klasikou, která nezestárne. Oblíbenost bílé jde navíc ruku v ruce s trendem interiérů v severském stylu. Společnost SAPELI spustila novou výrobní linku na dveře v bílé EKO barvě, která je aplikovaná tzv. navalováním a doplňuje dosavadní ručně stříkanou barvu. Bílé dveře vyrobené touto ekologicky šetrnou metodou mají mnoho výhod. Barva je nanášená v šesti vrstvách a je vytvrzena pomocí UV paprsků, proto je povrch dveří dokonale hladký a odolný, dveře se snadno udržují a čistí běžnými čisticími prostředky. Navíc mohou být dodány již do 4 týdnů od objednání a jejich pořizovací cena je nižší než u ručně stříkaných dveří (od 2 626 Kč bez DPH za model ELEGANT 10).

  Dětská hřiště s pískovištěm - ideální pro naše nejmenší

Dub zimní nebo beton? Šedé dveře už nikdy nebudou nudné

Kromě severského stylu vládne interiérům také ten industriální. Proto SAPELI rozšířilo portfolio CPL laminovaných dveří o další šedé odstíny. Dveře s dekorem beton šedý váš industriální interiér dovedou k dokonalosti. Pokud jsou na vás „betonové dveře“ příliš odvážné, ale šedé barvě fandíte, vyberte si v dekorech dřevěných. V řadě šedých CPL dveří je nově také dekor dubu zimního ve vodorovné i horizontální podobě.

Mořená dýha – odstín dveří na míru dřevěným prvkům vašeho interiéru

V SAPELI vám vaše dýhované dveře namoří na 21 různých odstínů. Pokud tedy potřebujete dveře sladit s podlahou nebo třeba s obložením stěny či stropu, stačí přinést kus materiálu do některého ze SAPELI CENTER nebo SAPELI POINTŮ a zde vám naplánují odstín dveří přesně dle vzoru. Sladit domácnost tak můžete i v případě, že dveře jsou to poslední, co doma měníte.

SAPGLASS jede na retro vlně

Zpátky do hravých 60. let vás vrátí 11 nových vzorů kolekce celoskleněných dveří a stěn SAPGLASS. Na výběr jsou motivy, bílé, šedé či barevný v kombinaci černo-bílo žluté. Každý vzor lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům, sami si tak určíte velikost jednotlivých prvků nebo jejich posunutí na ploše dveří či stěny. Celoskleněné dveře můžete pořídit v jednokřídlých, dvoukřídlých, či posuvných variantách. Designovou celoskleněnou stěnou oddělíte například kuchyň od obývacího pokoje, aniž byste prostor opticky zmenšili nebo přišli o dostatek světla. Všechny dekory propouští světlo a jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla, které je odolné proti rozbití. Sklo se navíc velmi snadno čistí. Cena SAPGLASS je již od 6 262 Kč bez DPH (otočné dveře, Float čiré, 80/197 cm, vč. kování).

  Víte, na co všechno využijete zakrývací plachtu? Divíme se, že ji ještě nemáte...

Více na www.sapeli.cz.

Post by admin

Related post

Bydlení

Jak pečovat o dveře a prodloužit jejich životnost?

Comment(0)