Dámy, chystáte se na ples nebo na jinou prestižní společenskou akci? V tom případě potřebujete dokonale padnoucí plesové šaty. Málokterá z nás má ale ve svém šatníku skutečně originální modely, přeci jen se nejedná o levnou záležitost.  Poradíme vám, jak si dopřát originální kousek šatů a přesto nezatížit rodinný rozpočet.  

Ušetřete díky půjčovně plesových šatů 

Pokud se rozhodnete být na společenské akci okouzlující a navíc budete chtít ještě ušetřit, doporučujeme se podívat na nabídku známé návrhářky, Zoryany Stekhnovych.

Zoryana Stekhnovych má ve své nabídce jak plesové šaty k zapůjčení, tak i k prodeji, na jejich stránkách, www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz, naleznete i sekci výprodej plesových šatů, která určitě stojí za shlédnutí.

společenské šaty

Pokud zvolíte model z její dílny, můžete si být jisty, že vás na jakékoli společenské akci budou všichni sledovat se zatajeným dechem. Budete prostě nádherné. Právě na vás čeká Zoryanina půjčovna plesových šatů.

Máte-li pocit, že plesové šaty využijete během sezóny jenom k několika příležitostem a nechcete proto moc investovat do jejich koupě, je lepší si je vypůjčit. Vždy najdete modely, z nichž si vyberete ten, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a postavě. Můžete vybírat od dlouhých plesových šatů, které jsou nadčasovou klasikou, až pro odvážnější krátké modely. V nabídce nejsou jen šaty plesové, ale také společenské či svatební šaty. Naleznete zde i obleky pro pány pro různé příležitosti. Stačí si jen vybrat.

  Najděte konečně Váš styl na PlusModa.cz

Chcete své šaty přece jen vlastnit? Využijte výprodej za zlomek ceny 

Nestačí vám pouhé zapůjčení plesových šatů? Chcete nějaké přece jenom vlastnit, mít je ve skříni, kochat se jejich nádherou? Využijte výprodej plesových šatů, je to vynikající příležitost, jak získat nádherný model za minimální cenu, a to se slevou až 70 %.  Sami uvidíte, že jde skutečně o kvalitní modely, za které zaplatíte zlomek původní ceny.

Comment(0)