- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylHappyMum – luxusní těhotenské oblečení

HappyMum – luxusní těhotenské oblečení

-

- Komerční sdělení -aktuality
V období těhotenství prochází ženské tělo obrovskými změnami, které v organismu zajišťují zdárný průběh těhotenství, vývoj a růst plodu. Zároveň díky nim dochází k pozvolné přípravě na porod a kojení. Všechny těhotné ženy jsou inspirací pro navrhování oděvů. Jsou totiž symbolem ženskosti. Jednou ze značek strojící nastávající maminky je HappyMum.
Těhotenská móda
Těhotenská móda

Těhotenská móda značky HappyMum

Jedná se o luxusní těhotenskou módu a oblečení. Nabízí oblečení ušité výhradně v Evropě a pouze z vysoce kvalitních materiálů. Všechny modely této značky rozumí těhotným, neboť se přizpůsobí postavě a kromě krásného vzhledu přinese i pohodlí. Značka tvoří s rozmyslem a citem pro těhotnou ženu. Těhotenské oblečení HappyMum nabízí od těhotenských kalhot, riflí, kabátů, spodního prádla, triček, šatů, … až po těhotenské svatební šaty.

Nádherné těhotenské šaty

Pokud budoucí maminka miluje klasiku, měla by vyzkoušet těhotenské šaty. Pokud jsou vhodně vybrané, podtrhnou krásu a udělají z každé těhotné ženy elegantní dámu – a to i navzdory rostoucímu bříšku. Decentně padající látka zakryje přibývající kila a propracované detaily zvýrazní to, na co je žena pyšná. K těhotenským šatům rozhodně patří i těhotenské punčocháče – jsou tím pravým doplňkem.

HappyMum je jedinou značkou, která očekávajícím maminkám nabízí vše, co potřebují. Přeje každé těhotné ženě, aby si těhotenství užila a vypadala naprosto perfektně – a to při všech příležitostech.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje