V období těhotenství prochází ženské tělo obrovskými změnami, které v organismu zajišťují zdárný průběh těhotenství, vývoj a růst plodu. Zároveň díky nim dochází k pozvolné přípravě na porod a kojení. Všechny těhotné ženy jsou inspirací pro navrhování oděvů. Jsou totiž symbolem ženskosti. Jednou ze značek strojící nastávající maminky je HappyMum.
Těhotenská móda

Těhotenská móda

Těhotenská móda značky HappyMum

Jedná se o luxusní těhotenskou módu a oblečení. Nabízí oblečení ušité výhradně v Evropě a pouze z vysoce kvalitních materiálů. Všechny modely této značky rozumí těhotným, neboť se přizpůsobí postavě a kromě krásného vzhledu přinese i pohodlí. Značka tvoří s rozmyslem a citem pro těhotnou ženu. Těhotenské oblečení HappyMum nabízí od těhotenských kalhot, riflí, kabátů, spodního prádla, triček, šatů, … až po těhotenské svatební šaty.

Nádherné těhotenské šaty

Pokud budoucí maminka miluje klasiku, měla by vyzkoušet těhotenské šaty. Pokud jsou vhodně vybrané, podtrhnou krásu a udělají z každé těhotné ženy elegantní dámu – a to i navzdory rostoucímu bříšku. Decentně padající látka zakryje přibývající kila a propracované detaily zvýrazní to, na co je žena pyšná. K těhotenským šatům rozhodně patří i těhotenské punčocháče – jsou tím pravým doplňkem.

  Luxusní těhotenská móda pro nastávající maminky
HappyMum je jedinou značkou, která očekávajícím maminkám nabízí vše, co potřebují. Přeje každé těhotné ženě, aby si těhotenství užila a vypadala naprosto perfektně – a to při všech příležitostech.

Related post

Móda a Styl

Těhotenská móda

Móda a Styl

Luxusní těhotenská móda pro nastávající maminky

Comment(0)