- Komerční sdělení -zeny
BydleníDomov je tam, kde (ne-)máte postel

Domov je tam, kde (ne-)máte postel

-

- Komerční sdělení -aktuality

Domov, to není jen místo, kde máte svou postel a přespáváte, ale především je to centrum, kde se schází celá rodina, kde se jí, pije, směje i pláče. Je to místo, kde rodina žije. Není žádným tajemstvím, že středobodem každého žití je žena. Bez jejího vlivu by „teplo domova“ nebylo hřejivé tak, jak bychom si přáli. Proto by si svoje maminky a paní domu hýčkejme.

Prodej bytu Praha 3 představuje prototyp rodinného modelu bydlení. Byty na Vackově splňují veškeré předpoklady pro moderní život. Bytové jednotky jsou prostorné a postavené v duchu minimalismu, rezidence je v bezprostřední blízkosti parku a přitom má výbornou logistickou polohu. Byty jsou finančně dostupné a developer je schopný připravit i výhodnou hypotéku.

Žižkov je pro rodiny stvořený

Byty na pražském Žižkově garantují, že to z domu budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi, kondiční běh nebo piknik s přáteli. Na Žižkově se prostě neztratíte. Je tu krásně a plány do budoucna jsou veliké.

Rezidenční projekt Byty u parku tvoří celkem jedenáct bytových domů s celkem 272 byty. Vybírat můžete od jednopokojových bytů, o velikosti 30 m2, až po pětipokojový byt, s plochou přes 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou.

Staro-nové srdce Prahy

Vackov je z hlediska bytových architektů vnímám za srdce Prahy. Okolí ulice Malešické čeká v příštích měsících velký rozvoj. Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a navíc má dostatek zeleně. Všichni, co mají rádi čerstvý vzduch a venkovní aktivity, ocení blízkost parku Žižkovské pece.

Žižkov byl „IN“ už před 150 lety za dob „Bornů a Nedobylů“, kdy sem investovali své celoživotní úspory ti největší magnáti, a stejně v kurzu je i dnes. Žijí tu mladí i věkem pokročili. Tak na co ještě čekáte?“

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje