- Komerční sdělení -zeny
BydleníDětská hřiště s pískovištěm - ideální pro naše nejmenší

Dětská hřiště s pískovištěm – ideální pro naše nejmenší

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ať už bydlíte v Praze, Jihočeském nebo Ústeckém kraji, určitě vám záleží na tom, aby si vaše děti měly kde hrát. Nejjednodušším řešením, jak nechat zejména ty nejmenší, aby se pořádně vydováděli, je vzít je na dětské hřiště Praha, dětské hřiště Jihočeský kraj nebo dětské hřiště Ústecký kraj. Součástí většiny dětských hřišť pro nejmenší, bývá nepochybně pískoviště. Důležité je, aby na něj neměla vstup zvířata, především psi a kočky. Jedině tak mohou být děti na dětském hřišti v bezpečí, že je neohrozí žádní cizopasníci a všelijaká havěť psí a kočičí. Písek je pro malé děti ideální zejména proto, že v něm mohou lézt po kolenou, mohou do něj padat a prakticky si nemají jak ublížit. Stavění báboviček a posléze hradů, kyblíčky a lopatičky a především hygienický písek –  to jsou dětská hřiště s pískovištěm.

Prázdniny a hřiště – ráj dětí, rodičů a prarodičů

Portál VenKaždýDen.cz pro vás zmapoval dětská hřiště v Česku a rád by vás i vaše děti nalákal, abyste na nich společně trávili mnohem více volného času než doposud. A nemusí jít pouze o dětská hřiště venkovní, ale také o hřiště vnitřní, takzvané herny, kterých můžete využít v případě špatného počasí. Hned jak se rozjaří, nastane ideální čas na trávení volnočasových aktivit společně s dětmi či vnuky na dětském hřišti. Stačí, když si na mapě vyhledáte příslušnou oblast, v níž bydlíte nebo se rádi zdržujete, a můžete bez obav vyrazit na dětské hřiště Praha 1, dětské hřiště Praha 2, dětské hřiště Praha 3 a tak dále.

Víte o hřišti pro děti? Podělte se o tuto informaci s dalšími!

Pokud máte chuť zahrát si na detektivy a objevit dětská hřiště Praha 4, dětská hřiště Praha 5, dětská hřiště Praha 6, dětská hřiště Praha 7, dětská hřiště Praha 8, dětská hřiště Praha 9, dětská hřiště Praha 10 nebo dětská hřiště kdekoliv v České republice, která dosud nebyla do mapy zanesena, zaregistrujte se na webu VenKaždýDen.cz. a vydejte se na průzkum. Nově objevená hřiště vyfotografujte a s podrobnějším popisem odešlete na zmíněný portál. Můžete se těšit na odměnu 20 Kč za každé nové dětské hřiště.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje