- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDcery po zemřelém expremiérovi jdou vlastní cestou

Dcery po zemřelém expremiérovi jdou vlastní cestou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Šárka Grossová se po smrti svého exmanžela již vzpamatovala – totožnost blonďáka, se kterým se objevila před koncem loňského roku v jedné z reportáží pořadu Topstar je již známá. Ačkoliv Šárka tvrdila, že se jedná jen o kamaráda, pohled, kterým moderátor Jiří Plincner Šárku během reportáže hltal, vypovídá o něčem jiném. Velice vyrovnaně působily i obě dcery Grossových – Natálka a Denisa. Holky se po tragické události i přes svůj relativně nízký věk rozhodly pustit se do života po hlavě a jdou si tvrdě za svým. Nutno podotknout, že se jim opravdu daří.

sarka-grossova

Ačkoliv mají Natálka s Denisou dětství velice ztížené v souvislosti se smrtí jejich otce, vypadá to, že nejhorší období přestály a rozhodly se jít si za svými sny. Obě holky se nejprve vrhly na dráhu zpěvaček a starší Denisu dokonce zlákalo fotografování. Svými povedenými snímky se chlubí na sociálních sítích i na svých vlastních stránkách a netají svůj největší vzor a přítele v jedné osobě –  Robina Puškáše, muzikálového zpěváka a fotografa, který Denisu k tomuto krásnému koníčku přivedl. Denisa aktuálně dokonce nabízí i možnost rezervace fotografování svatby. Mladší dcera Natálka se pro změnu vydala na dráhu divadelní. Na prkna, která znamenají svět, se velice úspěšně uvedla rolí malé Cosette v muzikálu Bídníci, poté už to byl jen malý krok na Broadway v Praze. Účinkuje také v seriálu Přístav na TV Prima jako městská holka Linda. Obě holky si svými aktivitami dokáží měsíčně vydělat nemalé peníze, podle slov maminky Šárky je ale na prvním místě vždy škola.

Kvůli velkému vytížení mají či měly holky samozřejmě sem tam nějaké úlevy – Natálka třeba měla kvůli množství angažmá ve škole stanovený individuální studijní plán. V současné době je ale zpět ve školní lavici, stejně jako její vrstevníci a spolužáci.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje