- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyCatering Praha šitý přímo na míru

Catering Praha šitý přímo na míru

-

- Komerční sdělení -aktuality

Naplánovat narozeninovou oslavu ve velkém stylu, zajistit potřebné věci na chystanou svatbu nebo se postarat o zásadní prvky na firemní večírek. Všechny tyto akce vyžadují spoustu práce a to především z pohledu přípravy kvalitního stravování a nápojového lístku.

Nemáte-li s touto oblastí žádné zkušenosti, popřípadě chcete-li šetřit svůj drahocenný čas, využijte profesionální catering Praha. Služby společnosti Fresh Catering, která se v oboru pohybuje dlouhou dobu a plní přání svých zákazníků individuálně a komplexně.

Catering v podání odborníků

Základem všeho je určitě navržení vhodných jídel s přihlédnutím k charakteru plánované akce, konkrétním návštěvníkům a k dalším faktorům. Vybírat si lze z tuzemských pokrmů, ale i těch zahraničních, exotických a orientálních. Catering Praha se postará o libovolné události.

·  Rauty

·  Bankety

·  Koktejly

·  Recepce

Váš večírek či teambuilding s ostatními kolegy bude plný vynikajících pochutin a pití všeho druhu. To celé v doprovodu speciální a zkušené obsluhy, s pomocí níž se nemusíte o cokoliv starat.

Nadstandardní služby v oblasti cateringu

Firma Fresh Catering myslí na cokoliv, nejenom na výše zmíněné jídlo a dobré pití. Objednat si lze i zajištění ostatních věcí, jako jsou stoly, bary, stany, židle, dekorace a jiné prvky týkající technické podpory. Výjimkou nejsou ani prostory, kde se vaše plánovaná setkání či konference mohou konat.

Catering Praha uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků, kteří na plánovanou akci nechtějí zapomenout a očekávají služby toho nejvyššího charakteru.

Ve prospěch tohoto odborníka ostatně hovoří desítky nadšených klientů, široké portfolio a novodobá kuchyně. Dodejte rodinným i firemním sešlostem určitou noblesu, důstojnost a úroveň. Sami ostatně poznáte, že předkládaný servis budete s nadšením vyžadovat neustále dokola.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje